Медичний центр «МЕД-ХЕЛП+»

Медична довідка стала невід’ємним атрибутом життя кожної людини. Без неї ніхто не зможе отримати освіту та влаштуватися на хорошу роботу, відвідувати різні спортивні секції.

Без неї не допустять до здачі на права й не оформлять дозвіл на зброю. Для її отримання люди зазвичай звертаються у різні державні медустанови та простоюють у чергах протягом декількох годин.

Через те, що потрібного лікаря може не виявитися на місці, людині доводиться на проходження медкомісії витрачати кілька днів. Але є спосіб заощадити час й зберегти нерви.

Звертайтеся до нашої мережі профосмотрових клінік. Наші філії працюють професійно швидко та якісно, ​​без вихідних. Вам не доведеться платити великі гроші, тим більше що й у державній поліклініці доводиться платити державі певну суму.

Але за ці гроші у клініці «MedHelp+» ви не тільки отримаєте медичну довідку, а й збережете свої нерви та час. Для проходження медкомісії до нас звертаються люди різних професій: водії, кухарі, офіціанти, перукарі, косметологи, продавці та інші.

Нас відвідує величезна кількість людей. Але, незважаючи на цю обставину, у нас відсутні нескінченні черги, завдяки злагодженій роботі медперсоналу. Ви можете прийти у будь-який зручний час та оформити довідку за нормальною ціною.

Ціни на довідки у клініці перебувають у діапазоні від 150 гривень, у залежності яка й для чого потрібна довідка. У приватних же клініках тільки за проходження одного лікаря вам доведеться заплатити мінімум 200 гривень.

За таку ціну у клініці «МЕД-ХЕЛП +» коштує повністю уся медкомісія.

У нас ви зможете оформити медичну (санітарну) книжку або продовжити її. При собі необхідно мати наявність паспорта або документу, що підтверджує особу, ваше фото 3×4 – 2 шт. До речі, у нас в офісі можна сфотографуватися, зробити флюорографію.