Отримання ІПН іноземними громадянами

Получение ИНН иностранным гражданам

Будь-який іноземець, у планах якого є постійне або тимчасове перебування на території України, повинен отримати спеціальний ІПН для іноземців. Це обов’язкова міра для осіб, які бажають перебувати в Україні у злагоді з державою, тобто на законних підставах, виплачуючи податки, як й інші громадяни. Маючи десятизначний унікальний код, іноземець може влаштовуватися на роботу, починати підприємницьку діяльність та інше.

Як та де іноземцю отримати ІПН в Україні

Отримання ІПН для іноземних громадян необхідно для здійснення наступних цілей:

  • отримання офіційної посади;
  • участь у юридичному або акціонерному товаристві;
  • розвиток власного бізнесу;
  • вступ до вищого навчального закладу;
  • оформлення громадянства;
  • отримання кредиту або відкриття депозиту у банку.

Отримати ІПН іноземному громадянинові можна тільки у територіальному органі Державної Фіскальної Служби. Першим етапом буде збір та підготовка необхідних документів, у числі яких нотаріально завірений переклад паспорта, а також заяву. Таким чином, іноземець потрапляє у реєстр платників податків України та може вести законну діяльність у країні.

Отримання ІПН через посередника

Якщо отримати ІПН іноземцю у Києві потрібно терміново, компанія «Med-Help+» пропонує свою професійну допомогу у даному питанні. Існують свої нюанси й підводні камені бюрократичної системи, які потрібно знати для того, щоб процес пройшов гладко й як можна швидше.

Важливо розуміти на які моменти звертає увагу інспектор, який розглядає заяву, щоб заздалегідь запобігти можливі складнощі. Одним з таких моментів є місце прописки іноземця. У тих випадках, коли реєстрація не вважається дійсною або повністю відсутня, потрібно буде оформити довідку, яка свідчить про нову адресу проживання.

Наша компанія допоможе отримати ідентифікаційний код для іноземця, без проблем та черг. Ми мамо позитивний досвід в отриманні ІПН, а також у наданні таких послуг як: переклад документації з нотаріальним посвідченням, оформленні довідок й легалізації.

Уся наша діяльність повністю відповідає чинному законодавству України, а співробітники є дипломованими фахівцями, високої кваліфікації. Звертайтеся до нас, щоб оформити замовлення або отримати детальну консультацію з вашого питання.

Для того, щоб отримати ІПН код, необхідно надати наступний пакет документів:

  1. Довіреність, завірена нотаріально, на представлення інтересів клієнта у Державній податковій адміністрації.
  2. Перекладена українською мовою перша сторінка паспорта клієнта, завірена нотаріально.

Тривалість оформлення індивідуального податкового номера (ІПН) – від 5 до 10 робочих днів.

Вартість послуги – 1000 грн.