Отримання довідки про несудимість за кордоном

Справка о несудимости за границей

Громадяни України, а також іноземці, які тривалий час проживали за кордоном, можуть зіткнутися з необхідністю в отриманні довідки про несудимість за кордоном. Такий офіційний папір видає Міністерство Внутрішніх Справ. Він підтверджує той факт, що особа не залучалося до кримінальної відповідальності та не перебуває у розшуку.

На витребування документу власними силами може піти тривалий час. Якщо ви його не маєте, а також не хочете мати справу з бюрократією та витрачати сили, вирішуючи формальні питання у держустановах, варто звернутися компанії «Med-Help+».

Отримання довідки у «Med-Help+»

Наша компанія не перший рік спеціалізується на витребуванні довідок різного характеру, у тому числі про несудимість. Сьогодні, співпрацюючи з партнерами з інших країн, у тому числі США, Канади та інших держав, ми може за короткий термін отримати довідку про несудимість за кордоном.

Подавши запит у Поліцейський департамент, ми отримаємо документ, який є свідченням того, що особа, на чиє ім’я він видається, не має судимості у країні, де його запитують. Термін дії такої довідки становить 180 днів.

Звернувшись до нас, вам не доведеться вистоювати довгі черги, заповнювати безліч паперів та витрачати свій час. Документ буде оформлений з урахуванням усіх процесуальних тонкощів та формальностей. Зв’язавшись з нашими фахівцями, ви отримаєте грамотну консультацію, виберете оптимальний спосіб й термін отримання довідки.

Вартість довідки про несудимість за кордоном буде залежати не тільки від термінів отримання, але й від конкретної країни, що запитує документ. Більш детально інформацію про ціни та способи оплати Ви отримаєте у нашого менеджера.

За яких обставин потрібна довідка про несудимість за кордоном?

Влада інших країн може вимагати довідку під час подачі документів по різному приводу – від реєстрації шлюбу до вступу до ВНЗ. Також підтвердити відсутність кримінального минулого необхідно тоді, коли людина планує взяти участь у державних закупівлях або отримати посаду, пов’язану з вибуховими, а також психотропними чи наркотичними речовинами.

Без довідки про несудимість, громадянин України або резидент іншої країни не зможе переоформити офіційні особисті документи, отримати громадянство або посвідку на проживання, відкрити візу, встановити опіку, а у деяких випадках й працевлаштуватися. Іноді, довідку можуть запитувати кредитні організації.

Отримати довідку про несудимість – швидко й недорого

Немає часу на відвідування різних інстанцій? Замовити довідку про несудимість за кордоном ви можете прямо зараз. Зв’яжіться з нами, щоб дізнатися деталі, й ми запустимо механізм витребування у гранично короткий термін.

Вам не будуть потрібні ніякі документи крім копії паспорту та його перекладу (якщо ви громадянин іншої країни). Ваша прописка також не зіграє ніякої ролі. Ми гарантуємо якісний результат, адекватні розцінки та необхідну вам швидкість отримання.

Послуга Вартість
Термін, робочих днів
Довідка про несудимість з Грузії 300 доларів до 10 роб. днів
Апостиль на Довідку про несудимість з Грузії 200 доларі до 10 роб. днів
Довідка про несудимість з Молдови 35 євро до 5 роб. днів
Апостиль на Довідку про несудимість з Молдови 30 євро до 10 роб. днів
Довідка про несудимість з Молдови з апостилем 60 євро до 15 роб. днів
Довідка про несудимість з Іспанії уточнювати у менеджера уточнювати у менеджера
Апостиль на Довідку про несудимість з Іспанії уточнювати у менеджера уточнювати у менеджера
Довідка про несудимість з Росії 120 доларів 10 роб. днів
Апостиль на Довідку про несудимість з Росії 100 доларів 5-6 роб. днів
Довідка про несудимість з Польщі 2500 грн 5-6 роб. днів
Довідка про несудимість з Польщі з апостилем 3400 грн 8-10 роб. днів
Довідка про несудимість з Болгарії уточнювати у менеджера уточнювати у менеджера
Довідка про несудимість з Болгарії з апостилем уточнювати у менеджера уточнювати у менеджера

Витребування та апостиль документів за кордоном по запиту

Будь ласка, надсилайте Ваш запит на e-mail: olesia.ukrperevod@gmail.com