Медкомісія для відвідування басейну

basseyn

Для отримання довідки при собі:

  • мати тільки паспорт.

Медкомісія для відвідування басейну включає проходження медогляду у таких лікарів як:

  • терапевт (для дітей – педіатр);
  • дерматовенеролог;
  • гінеколог (тільки для жінок).

Вартість довідки:

  • До 18 років – 200 грн
  • Старше 18 років – 300 грн

Запишіться прямо зараз:

Найактивніший вид відпочинку – це заняття плаванням. Володіючи абонементом в басейн, плавати можна 365 днів у році. Водне хобі дозволяє зміцнити здоров’я, підтягти шкіру й омолодити тіло, зарядитися енергією, позитивними емоціями, бадьорістю.

Перед початком відвідування занять з плавання необхідно оформити довідку в басейн, яка стане пропускним квитком до водного світу. Дана довідка є офіційним медичним документом, що підтверджує відсутність захворювань й дає право займатися водним спортом.

Довідка для басейну оформляється у будь-якому медичному закладі – державному, за місцем проживання, або приватному. Останній варіант більш підходить для людей, які бережуть свої нерви й цінують особистий час. Медичну довідку дорослому пацієнту видає лікар-терапевт, дітям – лікар-педіатр.

При заповненні довідки лікар-терапевт вказує, повне найменування медустанови, яка видала документ, ПІБ пацієнта, групу здоров’я й ставить свій підпис. В обов’язковому порядку на документі має бути присутня печатка лікарів та клініки.

Варто зазначити, що довідка для басейну оформлюється терміном на три-шість-дванадцять місяців, після чого вимагає пролонгації.

Бланк допуску для відвідування басейну

dopusk_basseyn
dopusk_basseyn_2