Нострифікація документів

Нострификация документов

Чи не кожен українець мріє про престижну європейську освіту. Диплом з закордонного вузу – не тільки статус, але величезні можливості для молодих людей. Він дозволяє працевлаштуватися до великої іноземної компанії або зайняти затребувану й солідну посаду на батьківщині.

Але для того, щоб документи, які свідчать про освіту, були легітимними в Україні, випускник повинен поставити апостиль на диплом, а також пройти процедуру нострифікації.

Це процес, який підтверджує дійсність документу, а також рівня освіти, який відповідає стандартам, встановленим в українських навчальних закладах. Наявність апостилю та проходження нострифікації, дозволить використовувати диплом для працевлаштування, а також для продовження навчання в Україні.

Особливості процедури нострифікації

Нострифікація документів, зокрема диплома – багатоетапний процес, що включає у себе легалізацію документа у країні, у якій була отримана освіта, переведення на українську мову, нотаріальне завірення перекладу та відправка заяви до Міністерства Освіти.

Провести захід самостійно досить складно й ризиковано, адже від бюрократичної точності процесу буде залежати, чи зможе власник диплому, скористатися тими можливостями, заради яких він навчався протягом декількох років. Щоб позбавити себе від нескінченних черг й утомливих поїздок, ми пропонуємо передати відповідальність у руки фахівців «Med-Help+».

Нострифікація через посередника в особі «Med-Help+»

Наша компанія легалізує документ, коректно й акуратно переведе документ з закордонного на українську мову, отримає нотаріальне підтвердження та відправить заявку до Міністерства Освіти. Досвідчені й дипломовані фахівці проведуть усі етапи у короткий термін, гарантуючи, що нострифікація диплома пройде бездоганно.

Перевагами такого співробітництва є:

  • ідеальний підбір ВНЗ, програма якого аналогічна тій, яку пройшов клієнт (для демонстрації відповідності, й при необхідності продовження навчання);
  • доскональне володіння перекладачами абревіатур, термінів та предметів для грамотного й точного перекладу;
  • знання тонкощів та усіх можливих підводних каменів й шляхів їх обходу.

Таким чином, ми гарантуємо, що нострифікація атестату пройде «без сучка та задирки», а ви будите мати абсолютно легітимний документ для навчання або отримання престижної вакансії.

Хочете замовити нострифікацію? Відвідайте наш центр, й ми обслужимо вас без черги у будь-який зручний час або зв’яжіться з нами за вказаним номером, щоб проконсультуватися з наявного питання.

Послуга Вартість, грн Термін виконання, робочі дні
Нострифікація документів 3850 60 роб. днів
4200 50 роб. днів
4600 40 роб. днів
уточнювати у співробітника 5, 10, 20 роб. днів
Порівняльний аналіз предметів 3000 10 роб. днів
2000 30 роб. днів

* Терміни розгляду документів міністерствами можуть бути продовжені

Увага! У разі:

  • Встановлення факту недостовірності інформації, зазначеної у поданих для процедури визнання документах про освіту (не доказ факту навчання та видачі освітнього документу).
  • Невиконання дій (додаткових умов), необхідних для визнання кваліфікації власника документів про освіту.
  • Якщо результатом процедури є відмова у визнанні (про що заявнику надсилається відповідне повідомлення із зазначенням підстав прийняття такого рішення).

Кошти, сплачені за процедуру визнання не повертаються.