Медкомісія для вступників на роботу (форма 086/o)

rabota

Для проходження медкомісії при прийомі на роботу при собі потрібно мати:

  • паспорт (обов’язково);
  • діючий знімок флюорографії (термін придатності не більше 1 року).

Запишіться прямо зараз:

Медформа 086/у – це обов’язкова довідка для оформлення на роботу. Наявність даного документу примусово для будь-якої з посад й професій. Меддовідка на роботу являє собою документально засвідчений висновок спеціальної лікарської медкомісії. Форма 086/у підтверджує придатність або невідповідність пацієнта, який претендує на посаду, у зв’язку зі станом його здоров’я.

Довідка 086/у містить усю основну інформацію щодо пацієнта:

  • назва клініки, що видала документ;
  • прізвища та посади, підписи та печатки лікарського складу медустанови, яка здійснила медогляд на роботу;
  • ПІБ, дата народження, адреса проживання пацієнта;
  • причина оформлення довідки, назва установи для її пред’явлення.

Також, медкомісія при прийомі на роботу вказує у довідці усі основні дані обстежуваного, у тому числі інформацію про усі перенесені хронічні хвороби.

Медкомісія на роботу полягає у проходженні огляду у лікаря-терапевта, окуліста, хірурга, отоларинголога, невропатолога. Також необхідно зробити флюорографію, надати результати загальних аналізів.

Заключним етапом в отриманні даної форми є її засвідчення печаткою, поставленою медустановою, у якій було проведен медогляд.

Отримати довідку 086/у можна у поліклініці відповідно до свого місця проживання, або оформити її у нашому медичному центрі без виснажливих черг в тридцятихвилинний термін.

І наостанок потрібно підкреслити, що меддовідка на роботу 086/у актуальна тільки 1 рік з дати видачі. По закінченню її терміну дії, огляд проходять заново.