Страхова програма «Медицина без кордонів» у МЦ «MED-Help+»

Страхование

Не завжди наше життя можна спланувати так, як нам би хотілося. Найчастіше всюди нас підстерігають небезпеки та несподівані ситуації. Що чекає нас попереду? На жаль, передбачити нам цього не дано. До кого звернутися, щоб отримати надійну підтримку у складних, життєвих ситуаціях, особливо, якщо це стосується нашого головного активу – здоров’я? Як свідчить статистика, за останні роки підвищилася кількість небезпечних захворювань, причому вони стали вельми критичними для усіх вікових категорій.

Страхування на випадок хвороби – важливе й правильне рішення

На сьогодні існує програма по медичному страхуванню від критичних хвороб, яка передбачає отримання висококваліфікованої, швидкої медичної допомоги від відомих, лікарів-фахівців зі світовим ім’ям за кордоном при настанні «страхової ситуації».

Довірте своє дорогоцінне здоров’я досвідченим лікарям! Укладайте договір на страхування від онкологічних захворювань та інших аналогічних хвороб у Медичному Центрі «MED-Help+» за страховою програмою «Медицина без кордонів» швидко та без посередників!

Оформлення страховки від хвороб проводиться за певними умовами:

 1. Страхове покриття (за 1 рік – 1 000 000 євро, протягом життя – 2 000 000 €, на покупку медпрепаратів у нашій країні – 50 тисяч євро, на добу для лікування у стаціонарі – сто €).
 2. Страховий період:
 • «Страховий поліс» діє – один рік (12 місяців) з пролонгацією;
 • вікова категорія (перше укладення договору) – з 1-го місяця до 65-ти років;
 • продовження «Договірної угоди» – до 85-ти років;
 • період очікування/виключення – сто вісімдесят діб (півроку) з дати початку дії поліса на 12 місяців страховки;
 • період дії страхового покриття/модуль страхового покриття – тридцять шість місяців (три роки).

Кваліфікована медична допомога по страхуванню від критичних захворювань надається у багатьох державах (у Іспанії, у Ізраїлі, у Південній Кореї, у Німеччині). За страховим полісом будуть оплачені 3-и поїздки (туди-назад) для клієнтів та осіб, які їх супроводжують.

Чому варто вибрати програму «Медицину без кордонів»?

Страхування на випадок хвороби – це маса переваг для застрахованої особи:

 1. Операції здійснюються світовими, провідними, досвідченими лікарями.
 2. Перед укладенням страховки від онкології та інших критичних захворювань проводиться експертиза діагнозу й розробляється індивідуальний план лікування.
 3. Переїзд, проживання, лікування повністю оплачуються застрахованій людині й особі, яка його супроводжує.
 4. Надаються повноцінні консультації лікуючими фахівцями, медичними адміністраторами-перекладачами, які координують програму лікування.
 5. Персональний супровід пацієнта.
 6. Страхування від онкологічних захворювань та інших критичних патологій може оформлятися для кожного члена сім’ї (рідна дитина чи усиновлена, чоловік/дружина, батьки).
 7. Проводиться репатріація в Україну у ситуації смерті застрахованого.

Головна умова при укладанні страховки від хвороб – це мати українське громадянство, постійно проживати у країні, мати постійну прописку, а також заповнити «Медичну декларацію» про поточний стан здоров’я (якщо у ній буде стояти хоч одне «Так», поліс не оформляється).

На які захворювання поширюється страхове покриття?

Існує ряд напрямків, на які можна оформити договір:

 • Страховка від онкології.
 • Серцево-судинні оперативні втручання (шунтування коронарної артерії/реваскуляризація міокарда; заміна/відновлення серцевого клапану).
 • Нейрохірург (внутрішньочерепні, або спінальні оперативні втручання).
 • Трансплантація (пересадка органів від прижиттєвих донорів, пересадка кісткового мозку).

Існують певні обмеження та виключення за програмою «Медицина без кордонів». Інформацію у цьому напрямку можна отримати у співробітників МЦ.

Етапи надання страхового покриття

Дії полягають у наступному:

 1. Повідомити про настання страхового випадку по телефону, надати всю потрібну інформацію. Важливо! Застрахований у цей момент повинен знаходиться на території України.
 2. Здійснення медичної експертизи. Пацієнт збирає пакет документів та матеріалів дослідження, передає їх спеціально підготовленим експертам для перевірки. Видається точний діагнозу й розробляється індивідуальний план лікування.
 3. Виїзд на лікування за кордон. Клієнт особисто підбирає клініку, після чого він у супроводі персонального менеджера їде на лікування.
 4. Після проходження лікування, застрахованій особі на руки видається детальний звіт та подальші рекомендації. Повернення додому. При необхідності організовуються наступні медичні заходи (лікування, огляди, покупка медпрепаратів в Україні). Захист по страховці від хвороб продовжує діяти.

Оформити страхування здоров’я від онкології та інших захворювань можна швидко у Медичному Центрі «MED-Help+». Отримати детальну консультацію з усіх виникаючих питань можна по телефону у наших співробітників!