Уколи та крапельниці

Вид послуги Вартість, грн
Поставити крапельницю (ліки та витратні матеріали у вартість не входять) 240
Зробити укол (ліки та витратні матеріали у вартість не входять) внутрішньом’язово 35
внутрішньовенно 45

 

З крапельницями й уколами не варто експериментувати, їх повинен робити тільки кваліфікований медпрацівник. Для надання такої послуги варто звернутися у приватну клініку. Наша клініка МЕД-ХЕЛП+ надає послуги в області проведення уколів й постановки крапельниць пацієнтам.

Клієнтам, що звертаються до нашої клініки, рекомендуємо ознайомитися з умовами надання послуги:

  • Ліки та витратні матеріали не входять у вартість послуги.
  • У разі необхідності, можна викликати медсестру додому, але ця послуга попередньо обговорюється по телефону (уточнюється діагноз, адреса клієнта й вартість послуги).
  • Уколи та крапельниці ставляться тільки після ознайомлення з призначенням лікаря.
  • Крапельниці й уколи не проводяться для алкоголіків та наркоманів.

Клініка МЕД-ХЕЛП+ гарантує клієнтам гідний рівень сервісу, послуги професійних лікарів, приємну атмосферу спілкування, відсутність черг та вигідні ціни.

Лікування хвороб нерідко супроводжується різними медичними процедурами, зокрема, уколами й крапельницями. Подібні маніпуляції дозволяють пацієнтові швидше одужати, так як засвоюються організмом набагато швидше, ніж таблетки.

Для того щоб поставити крапельницю або зробити укол, необхідно звернутися за допомогою до фахівця. Довіряючи проведення медичної процедури сусідці або просто знайомій, пацієнт піддає своє здоров’я великому ризику.

Укол – найшвидший та високоефективний спосіб поширення ліків по організму людини, що здійснюється введенням препарату всередину м’язів. Максимальний час проведення уколу складає близько 1 хвилини. Грамотно виконаний укол, забезпечує швидкість одужання організму.

Крапельниця – медична маніпуляція, що передбачає введення медичних препаратів до кровоносної системи людини. Ліки, що потрапляють в організм за допомогою крапельниці, засвоюються на 100%, що надає великий ефект при лікуванні хвороби. Крапельниця дозволяє ввести в організм великий обсяг ліків, що неможливо досягти уколами та таблетками.

Крапельниці ефективно справляються з масою захворювань й дискомфортних станів людини, таких як:

  1. Гострий головний біль.
  2. Занепад сил.
  3. Хвороба суглобів.
  4. Похмілля.
  5. Запалення внутрішніх органів.

Медпрацівник повинен весь час перебувати біля пацієнта під час проведення уколу або крапельниці, й виконувати заходи безпеки. Ці процедури проводяться у стерильній обстановці, шкіра пацієнта обов’язково обробляється антисептичним засобом. Важливо не допустити потрапляння бульбашок повітря до організму й не травмувати стінку вени.