Консульська легалізація

Консульская легализация документов

Щоб спростити документообіг між державами, країни уклали Гаазьку конвенцію, з утворенням якої, з’явилася доступна система легалізації документів за допомогою апостилю – спеціального штампа. Але є країни, які вважали за краще не вступати до конвенції. Для того щоб перетнути їх кордон недостатньо одного апостилю, а потрібно двосторонній процес освідоцтва документу.

Підтвердити справжність інформації, зазначеної у тому чи іншому папері у таких країнах, дозволить тільки консульська легалізація документів. Для будь-якої нотаріальної документації ми пропонуємо пройти процедуру освідоцтва у компанії «Med-Help+».

Довіривши бюрократичну процедуру досвідченим фахівцям, ви заощадите час, виключите ризик допущення помилок й у короткий термін будите мати на руках легальний документ для перетину кордону та комфортного перебування у чужій країні.

Консульська легалізація: особливості процедури

Консульська легалізація іноземних документів – багатоетапна процедура, що забезпечує легітимність документу для країни, що не входить до складу Гаазької конвенції.

Пройшовши кілька етапів процесу, документ разом з печатками й підписи, якими він скріплений, стає абсолютно законним для більшості країн Африки, Латинської та Серверної Америки, а також Китаю (крім Гонконгу й Монако), ОАЕ, Швейцарії, Австрії тощо. Провести операцію можна тільки у країні, якою був виданий документ або закордоном, де він й потрібен.

Консульська легалізація у Києві складається з наступних кроків:

  • легалізація Міністерством юстиції;
  • легалізація Міністерством закордонних справ;
  • переклад документу на державну мову тієї країни, у якій він буде пред’являтися;
  • засвідчення перекладу нотаріусом;
  • легалізація консульством іншої країни.

Консульська легалізація через «Med-Help+»

Спростити та прискорити процес освідоцтва документу, ви можете у центрі «Med-Help+». Від вас вимагається лише передати документи нашим фахівцям, а вони повернуть вам вже готову документацію, з якою можна спокійно вирушати у іншу країну.

Ми швидко поставимо печатки в усіх міністерствах, здійснимо якісний переклад паперу, завіримо її у нотаріуса та забезпечимо легалізацію у посольстві держави, яку збирає відвідати наш клієнт.

Ви можете зателефонувати за вказаним номером, залишити онлайн-заявку або відвідати наш центр, щоб проконсультуватися, задати питання й замовити консульську легалізацію по самому доступному у регіоні тарифу.

Послуга Ціна, грн Термін, робочих днів
Завірення в Головному Управлінні Юстиції (Київ та обл.)

300 грн

3 роб. дні

Завірення в Головному Управлінні Юстиції (Київ та обл.)

450 грн

5-7 роб. днів

Консульська легалізація документів фіз. осіб

Мін. Юстиції + МЗС

900 грн + 1000 грн + консульський збір посольства

6 роб. днів + термін посольства

700 грн + 1000 грн + консульський збір посольства

9-11 роб. днів + термін посольства

Консульська легалізація документів юр. осіб

Мін. Юстиції + МЗС + посольство

1850 грн + 500 грн + консульський збір посольства

6 роб. днів + термін посольства

1250 грн + 500 грн + консульський збір посольства

9-11 роб. днів + термін посольства

Завірення в МЗС

800 грн

4-5 роб. днів

550 грн

8-10 роб. днів

* Терміни розгляду документів міністерствами можуть бути збільшені