Флюорографія у «MED-Help»

fluorografiya_2

Флюорографія грудної клітки – це стандартна діагностична соціально-відповідальна процедура, яку необхідно виконувати кожній людині щороку. Здійснюється флюорографія за допомогою спеціального апарату, який випромінює рентгенівські промені. Отримані результати надалі застосовуються для діагностування різних патологій у серці, судинах, грудних залозах, легенях.

Пройти процедуру флюорографії пропонує медичний центр «Мед-Хелп» (Правий берег Києва) швидко, без черг, видачею результатів у мінімальні терміни та цілком за прийнятною ціною.

Флюорографія. Головна мета

Дана діагностична процедура допоможе своєчасно виявити різні захворювання, що розвиваються у легенях та інших прилеглих органах. При виявленні патологій лікар оперативно призначає лікування. Головна мета – виявити заразні та серйозні (наприклад, туберкульоз) патології, які несуть загрозу та небезпеку оточуючим.

Важливо! Флюорографія робиться тільки для людей, які досягли 15-ти літнього віку один раз на рік (не частіше) без ризику для здоров’я обстежуваного! При виявленні ознак туберкульозу – 1 раз на півроку!

Які патології допоможе виявити флюорографія?

За допомогою такої діагностичної процедури можуть бути виявлені такі хвороби:

 • новоутворення (злоякісні та доброякісні пухлини);
 • туберкульоз на ранній стадії, коли симптоматика ще не проявилася;
 • пневмонію;
fluorografiya_3
 • осередки ураження органів, тканин та їх структурні зміни;
 • запальні процеси, якщо вони поширилися на значні за величиною ділянки;
 • різні порожнини (кіста, каверна, абсцес) та чим вони заповнені (рідина, газ);
 • склерози, фібрози;
 • наявність сторонніх предметів.

Якщо у вас є постійна задишка, хронічний кашель, млявість, флюорографію потрібно зробити терміново!

Ми щороку йдемо та робимо флюорографічне обстеження. Здебільшого, звісно, ​​у поліклініках за місцем проживання. Але є більш вигідне та альтернативне рішення – зробити флюорографію у Києві у приватній клініці «Мед-Хелп».

Як проводиться процедура флюорографії?

Обстеження передбачає ніякої підготовки. Зробити флюорографію ви можете навіть по дорозі з роботи, тому що на її виконання потрібно дуже мало часу – від 5 до 10 хвилин.

Етапи проведення флюорографії:

 • пацієнту потрібно зняти до пояса весь одяг у кімнаті, де здійснюється дослідження;
 • зайти до спеціальної кабіни флюорографічного апарату;
 • слухати вказівки спеціаліста, покласти підборіддя у спеціальне поглиблення, прийняти правильне положення;
 • максимально вдихнути, затримати подих на кілька секунд для виконання знімку;
 • вийти з кабіни та одягнутися.

Протипоказання

Абсолютні: вік до 15-ти років, лежачі хворі (немає можливості перебувати у вертикальному положенні), дихальна недостатність у тяжкій формі, жінки, які виношують дитину та у період лактації (грудне вигодовування).

Де пройти флюорографію у Києві?

На жаль, сьогодні не усі клініки мають спеціальне обладнання. Но медцентр «MED-Help» розполагає сучасним флюорографічним апаратом та запрошує усіх зацікавлених осіб зробити флюорографію у нас.

Наші переваги:

 1. Доступна вартість флюорографії – лише 250 грн.
 2. Сучасне флюорографічне обладнання.
 3. Повна відсутність тривалого стояння у чергах.
 4. Швидка видача результатів.
 5. Прийом терапевта або сімейного лікаря з великим досвідом, який при виявленні патологій негайно призначить правильне лікування.
 6. Зручне розташування медичного центру (неподалік метро Університет).
 7. Працюємо без обіду та вихідних.

Важливо! Флюорографію важливо робити не «для галочки», а для того, щоб своєчасно виявити патології внутрішніх органів, пройти відповідне лікування та бути повністю впевненим у своєму здоров’ї та завтрашньому дні! Будьте здорові!

Окрім цього, у нас ви можете оформити різноманітні медичні довідки (див. прайс). З усіх питань проходження флюорографії звертайтесь до наших досвідчених адміністраторів за телефонами, розташованними на сайті, або замовте «зворотний дзвінок».

ПОСЛУГА ВАРТІСТЬ
Флюорографія 250 грн Записатися