Нотаріальне завірення документів

1.notarialnoe-zavarenie-documentov

Нотаріальний переклад документів у Києві пропонує спеціалізована компанія «Med-Help+». У нашій команді працюють дипломовані перекладачі, кваліфіковані редактори та інші фахівці, чия діяльність заснована на оформленні, перекладі й легалізації документів. Перевагою співпраці з нашою командою є можливість дистанційної роботи.

Перебуваєте за кордоном й вам терміново потрібен перекладений документ? Ви можете вислати його нам й отримати якісний переклад, завірений у нотаріуса. Агентство перекладів «Med-Help+» пропонує професійну консультацію, обслуговування без черг або віддалено, своєчасність виконаної роботи та абсолютно легалізовану діяльність компанії.

Фахівці у стислі терміни акуратно та безпомилково переведуть таку документацію як: паспорт, свідоцтво про народження та шлюб, диплом й атестат, та інші тексти, які потребують нотаріального засвідчення.

Навіщо потрібен переклад документів?

Сьогодні людині, коли він вирушає за кордон, може знадобитися переклад документа будь-якої тематики: від медичних довідок до бухгалтерської справи та юриспруденції. Такі документи потрібні для співпраці з іноземними організаціями, а також взаємодії з різними установами: від вузів до медичних клінік.

Правильно перекладений документ забезпечує комфортне перебування за кордоном. Маючи можливість підтвердити свою особистість й свій статус документом, людина може користуватися послугами різних структур, відчувати свою безпеку, підтримуючи міжнародні взаємини.

Нотаріально завірений переклад у Києві – це документ, який не викличе складнощів з перельотом, не зажадає переоформлення та стане запорукою спокійного перебування у іншій країні.

Які документи переведе «Med-Help+»

Наша компанія грамотно й без затримок надасть нотаріальне засвідчення перекладу таких документів як:

  • особиста документація (паспорт, віза, свідоцтво про одруження та інші);
  • медичні довідки (анамнези, виписки, страховка, тощо);
  • технічні документи;
  • інша поточна документація.

Маючи багаторічний досвід та високу кваліфікацію, наші перекладачі досконало володіють термінами й складними оборотами кожної тематики. Ми займаємося перекладами на усі міжнародні мови світу.

Нотаріально завірені переклади: швидко, якісно, ​​недорого

Бюро перекладів у Києві пропонує оформити замовлення на переклад по телефону або онлайн. Віддаєте перевагу співпрацювати наживо? У такому випадку, чекаємо вас за адресою, вказаною на нашому сайті.

Ми гарантуємо законність нашої діяльності, а також пріоритетне обслуговування кожного клієнта без черги й за доступними тарифами. Залишилися питання? Телефонуйте нам, й ми надамо вичерпну інформацію по кожному з них.

Послуга Вартість, грн Термін виконання, робочих днів
Нотаріальне завірення документів

 

200 1 робочий день
400 за попередньою домовленістю