Запис до сімейного лікаря у Києві

Увага! Укладання Декларації із сімейним лікарем виконується безкоштовно в онлайн-режимі за 7 хвилин!

Про особливості медичної реформи й необхідності підписати декларацію з сімейним лікарем суперечки не вщухають вже два роки. За цей час люди встигли оцінити усі переваги та недоліки на власному досвіді. Основна проблема – «потрапити» до хорошого лікаря, який здатний повною мірою забезпечити якісні медичні послуги.

Хто такий сімейний лікар?

Сімейний лікар – це особливий фахівець, який отримує багатопрофільну освіту. Таким чином, спеціалізація дозволяє не тільки лікувати широкий спектр захворювань, але також працювати з пацієнтами будь-якого віку, у тому числі – з малюками.

Саме тому, найчастіше договор з ними воліють підписувати цілими сім’ями. Хоча це й не є обов’язковим умовам – відповідно закону, кожен може вибрати собі лікаря самостійно. Але все ж краще, якщо консультація сімейного лікаря у Києві проводиться для всіх членів сім’ї. Такий підхід дозволяє спостерігати за динамікою розвитку спадкових захворювань, наприклад, вчасно проводити їх профілактику.

Коли необхідно звертатися до сімейного лікаря?

Як ми вже говорили, сімейний лікар – це багатопрофільний фахівець. Тому список захворювань, з якими слід до нього звертатися дуже великий:

  • простудні, бронхолегеневі захворювання;
  • розлад роботи травного тракту;
  • невралгічні захворювання;
  • травми;
  • головні болі, безсоння;
  • інші.

Кваліфікований фахівець не тільки проводить обстеження та призначає лікування, але також самостійно проводить ряд маніпуляцій. Це вкрай важливий момент, особливо якщо є необхідність у екстреній допомозі при гострих станах.

Тому правильна відповідь на питання – практично у будь-якій ситуації найбільш розумно звертатися саме до сімейного лікаря.

Де знайти хорошого сімейного лікаря?

Проблеми пошуку існують з самого початку медичної реформи. Далеко не всі залишаються задоволені послугами лікарів із найближчих поліклінік. За словами самих пацієнтів, мало що змінилося: все той же байдужий підхід, черги. Тому практично кожен другий шукає можливість змінити лікаря.

Пошук ускладнюється тим фактом, що дійсно хороші фахівці вже вичерпали ліміт й більше не можу підписувати декларації з новими пацієнтами. За новими нормами, сімейний лікар може підписати 1800 декларацій, що не так багато, якщо мова йде про клініку, розташовану у районі великих житлових масивів.

З цієї причини, багато хто шукає можливість записатися до сімейного лікаря Київ у приватних клініках.

Увага! Сімейний лікар оформляє лікарняні листи з непрацездатності лише тим пацієнтам, які уклали з ним Декларацію на надання медичних послуг!

Послуги сімейних лікарів у «Med-Help+»

Переконливих причин для цього більш, ніж достатньо:

  1. Тут вам не доведеться стояти у черзі. Незважаючи на систему запису у державних поліклініках, проблему черг вдалося вирішити лише частково, оскільки усі лікарі зобов’язані без черги приймати пільгові категорії населення та пацієнтів у гострому стані позачергово. У результаті: розраховуючи провести у клініці всього півгодини, за фактом іноді доводиться чекати годинами. У Med-Help+ вас приймуть у точно призначений час.
  2. У штаті працюють кращі лікарі Києва, у чому можна переконатися, якщо почитати відгуки на сайті компанії або на незалежних ресурсах у інтернеті.
  3. У наявності є найсучасніше діагностичне та медичне обладнання, яке дозволяє надавати послуги високого класу.
  4. Послуги приватного сімейного лікаря недорого коштують, при цьому рівень обслуговування клієнтів у рази вище, ніж у будь-яких інших клініках.

Щоб переконатися у цьому, досить записатися до сімейного лікаря Київ на перший прийом. Напевно вже після першого візиту питання пошуку сімейного лікаря для себе й своїх близьких буде вирішене раз та назавжди.