Легалізація Італія

Легализация Италия

Плануючи відвідати Італію з метою відпочинку, навчання або працевлаштування, українець зіткнеться з такою обов’язковою процедурою як: консульська легалізація для Італії.

Даний процес передбачає кілька етапів, необхідних для того, щоб документи, які можуть знадобитися в Італії були абсолютно легітимними й без питань приймалися місцевими органами та компаніями. Так без підтвердженної документації, українець не має шансів на працевлаштування, навчання, а також отримання більшості соціальних послуг.

На жаль, бюрократична система оформлення не дозволяє отримати апостиль для Італії швидко, а тим більше дистанційно. Особливо затяжним, процес буде для мешканців не обласних міст. Численні поїздки, черги біля кабінетів та інші незручності розтягнуться на невизначений термін. Компанія «Med-Help+» пропонує свою кваліфіковану допомогу в легалізації української документації.

Легалізація документів через «Med-Help+»

Легалізація документів для Італії проводитися в Україні, але дипломатичним італійським консулом. Звичайно, безпечніше контролювати процес легалізації фахівцеві, який володіє мовою, а також розбирається у тонкощах оформлення й може забезпечити бюрократичну точність.

Наша компанія легалізує документи не перший рік. За цей час у нас з’явилися налагоджені зв’язки, а головне своя концепція проведення процедури, що дозволяє швидко та якісно оглянути документ. Бонусом для іногородніх жителів, є можливість дистанційного співробітництва з нашими фахівцями.

Особливості проведення процедури

Легалізація документів для роботи в Італії, складається з декількох процесів:

  • штамп апостиля;
  • послуги перекладача та редактора для переведення документу на італійський;
  • засвідчення перекладу у посольстві Італії.

Але в оформленні кожного документу існують свої тонкощі та особливості. Так, легалізувати довідку про склад сім’ї можна тільки у Головному управлінні міграційної служби держави за місцем реєстрації. А ось для того, щоб легалізувати посвідчення водія, необхідно запросити довідку про його наявність й вже на ній ставити апостиль.

Легалізація документів для навчання в Італії це не тільки підтвердження легітимності паперів, але також перевірка на відповідність рівня отриманої освіти зі стандартами Італії. Цей етап легалізації називається Dichiarazione di valore. Легалізуйте документи через кваліфікованих та надійних фахівців «Med-Help+», щоб без проблем реалізувати свої цілі у Європі.

Легалізація Італія

Апостиль Див. апостиль у залежності від документу
Переклад та завірення у консульстві Стандарт 4-5 роб. днів / 2 роб. дні / За знакам 520 грн / 940 грн / 400 грн за 1800 знаків
Консульський збір за документ з ЗАГС / За інші 880 грн / 1350 грн за сторінку перекладу
Засвідчення копії 780 грн
+ Подача до посольства 540 грн / документ

 

DICHIARAZIONE DI VALORE

Послуга Ціна, грн Термін, робочих днів
Dichiarazione di valore 3500 грн (за комплект) залежить від завантаженості посольства