Відгуки про компанію «МЕД-Хелп+»

На цій сторінці можете ознайомиться з відгуками клієнтів про клініку «MED-HELP+».

Якщо Ви вже користувалися нашими послугами, напишіть, будь ласка, свою думку про якість обслуговування, чи задоволені Ви роботою персоналу, які є пропозиції для поліпшення нашої клініки! Нам дуже важлива думка кожної людини. Ми врахуємо усі пропозиції! Дякуємо Вам за витрачений час.

Щорічно, починаючи з 2011 року, оформлюю тут довідку для відвідування басейну. Ніколи не виникало ніяких проблем та затримок з отриманням документу. Важливий, уважний персонал, який швидко вирішує усі питання. Завжди із задоволенням приходжу сюди й буду надалі звертатися тільки до вас. Клініка має усі необхідні ліцензії, бланки офіційні, тому з ними ніколи не виникає проблем.

Тетяна
29.06.2021

Нещодавно довелося звернути до Цибульського Юрія Васильовича. Лікар-хірург з великої літери, професіонал своєї справи. Вирішив мою проблему швидко та абсолютно недорого, що мене приємно здивувало. Клініка сучасна, персонал кваліфікований. У майбутньому, якщо будуть виникати проблеми зі здоров’ям, буду звертатися саме сюди!

Олег Миколайович
29.06.2021

Ніколи не думала, що для поїздки за кордон потрібно оформляти багато документів та довідок. Завжди вважала, що буде досить закордонного паспорта. Вирішили сім’єю їхати по путівці і виявилося, що потрібні меддовідки за формою 082/у. Подруга порадила звернутися до вашої клініки, тому що тут реально оформляють такі документи оперативно. Всього півгодини і меддовідки були у нас в кишені. Дякую за швидке вирішення мого питання!

Людмила
29.06.2021

Оформляла тут санітарно-курортну карту перед поїздкою у санаторій. Усе пройшло швидко, без черг, ціни доступні. Дякую!

Алина
02.06.2021

Нещодавно потрібно було терміново отримати медичну довідку для сина для допуску до спортивних змагань. Постало питання, куди звернутися. Порадили вашу клініку. Подзвонила, призначили певний час. Прийшли за допуском й отримали його дуже швидко, буквально за 20 хвилин. Дуже прекрасна клініка, ввічливий персонал. Рекомендую!

Валентина
01.06.2021

Відмінний сервіс, професійний персонал. Отримував у вас медичну довідку для водіїв. Швидко, недорого. Дякую. Усім раджу!

Степан Петрович
04.04.2021

Якщо хочете отримати будь-яку медичну довідку без черг і недорого, рекомендую клініку «Мед-Хелп». Звертаюся сюди постійно, завжди сервіс на належному рівні.

Александра
18.03.2021

Потрібно було терміново оформити дозвіл на зберігання та носіння зброї. Складний й тривалий процес, оскільки необхідно зібрати купу документів. Одним з них є медична довідка. У звичайній поліклініці довелося б витратити багато часу, але мені порадили звернутися у клініку Мед-Хелп, про що я зовсім не шкодую. Обійшов усіх лікарів в найкоротший термін, довідка була готова на наступний день. Дякую за оперативне вирішення мого питання, уважне ставлення, доступні ціни.

Антон
03.03.2021

Проходила у вас медкомісію для отримання медичної книжки. Записали мене на прийом до потрібних лікарям на конкретний час, тому, коли прийшла в клініку швидко пройшла всіх фахівців, черг не було взагалі. Оформили медкнижку швидко й зовсім недорого.

Светлана
21.02.2021

Уже не перший раз звертаюся до вашої клініки. Цього разу записувалася до кардіолога. Прийшла у призначений час, черги не було. Доктор приділив мені достатньо часу, уважно вислухав мене, призначив обстеження й аналізи, а після відповідне лікування. Величезна подяка за позбавлення від моєї проблеми!

Ирина
07.02.2021

Нещодавно оформляли синові у вашому медцентрі довідку для працевлаштування синові (форма 086/о). Швидко, без біганини, без черг та абсолютно недорого. Всього один день й документ був на руках. Обслуговування на вищому рівні, уважний і професійний персонал, клініка затишна. Дякую! Рекомендую!

Лілія
24.01.2021

Медичну довідку для водіїв з психіатром й наркологом оформили дуже швидко. Записувався через сайт. Призначили певний час для відвідування лікарів, пройшов їх буквально за півтори години. Ціни доступні, сервіс на рівні. Все сподобалося. Буду звертатися й надалі.

Владислав
21.05.2020

Мені дуже подобається ваш медичний центр. Звертаюся до вас не перший раз для оформлення різних довідок. Мені подобається усе, й ввічливий персонал, який з розумінням ставиться до всіх проблем. Останній раз зверталася за довідкою для водіїв. Бланки справжні, приймаються скрізь, де потрібно. Перевірила на собі. Раджу усім та буду звертатися до вас й надалі!

Анастасия
23.04.2020

Робила медичну довідку для вступу до ВУЗу. Заощадила час. Вийшло недорого. Дякую.

Елена
29.03.2020

Вітаю! Залишаю позитивний відгук! Оформляла тут сертифікат психіатра (форма 122-2/о). Отримала швидко, ціни відповідають прайсу. Персонал ввічливий та уважний. Дякую!

Алина
05.12.2019

Оформила водійську довідку за 1 день у клініці MED HELP без черг. Уважне й ввічливе ставлення медперсоналу, прийнятні ціни на послуги, зручне місце розташування та час роботи клініки, усе це чудово характеризує вас. Тепер буду звертатися у вашу клініку при необхідності.

Юлия
21.11.2019

Затишна, комфортна для клієнтів клініка. Зверталася до сімейного лікаря з високим тиском. Доктор уважно мене вислухав, призначив обстеження та лікування. Висловлюю щиру подяку з рішенням моєї проблеми.

Юлія
16.09.2019

Величезна подяка лікарю-терапевту Медведєву Михайлу Олександровичу. Дуже чуйний, уважний, кваліфікований фахівець. Раджу усім, кому потрібна консультація досвідченого терапевта!

Николай
19.04.2019

Минулого тижня зверталася до лікаря-невропатолога Руднєвої Ларисі Вікторівні. У мене часті головні болі. Прийом пройшов чудово. Лариса Вікторівна уважно вислухала мене, призначила діагностичні обстеження та призначила лікування. Після цього головний біль стали мене турбувати мене набагато менше, і сподіваюся, що за допомогою доктора взагалі перестануть мене мучити. Рекомендую Ларису Вікторівну усім!

Оксана
27.01.2018

Прекрасна, затишна клініка, професійний та ввічливий персонал. Оформляла медичну довідку для вступу на роботу. Недорого, без черг. Приємно була здивована сервісом. Рекомендую усім, кому потрібно швидко отримати медичні довідки.

Тамара
18.07.2017

Давно відкрила для себе ваш медичний центр. Всі лікарі професіонали у своїй справі, швидко встановлюють причину проблеми і вирішують її. Огляд проводять уважно, вислуховують усі скарги, відповідають на усі питання. Ходимо сюди всією сім’єю. Висловлюю вам велику вдячність за комфортну обстановку і уважне ставлення до пацієнтів!

Диана
09.03.2017

Після відвідин медцентру Мед-Хелп залишилися винятково позитивні емоції. Була на прийомі у лікаря-хірурга Бочарова Ігоря Миколайовича. Консультацією залишилася повністю задоволеною. Клініка затишна, комфортна атмосфера, ввічливий персонал. Рекомендую!

Елена
03.04.2016

Кілька років тому за станом здоров’я я не могла ходити на фізкультуру й мені потрібна була довідка про тимчасове звільнення від фізкультури. Я звернулася у цю клініку та не пошкодувала. Правда довелося пройти медогляд, а так все було відмінно.

Мадлина
14.02.2016

У клініці Мед-Хелп оформляла медкнижку. Дуже була приємно здивована, що можна отримати даний медичний документ так швидко. Раніше на обхід лікарів і здачу аналізів витрачала по 2-3 тижні. У вашому центрі усе в одному місці, і лікарі, і аналізи, що дуже зручно. Отримала медичну книжку дуже швидко. Навіть сфотографуватися на місці є можливість. Дякую вам за допомогу!

Ангеліна
05.02.2016

Добридень! Хочу висловити вдячність прекрасному лікарю Бевзушенко Світлані Миколаївні. Відповідальний доктор, який чутливо, з усім розумінням ставиться до пацієнтів. Спасибі їй за її працю!

Наталья Сергеевна
20.11.2015

За один день записалася на медкомісію для відвідування басейну. Протягом години пройшла необхідних лікарів й отримала довідку. Процедура швидка, без нервування та черги. Вартість адекватна, у разі продовження абонемента звернуся у цей центр повторно.

Лариса
12.01.2014

Оформляла довідку на отримання водійського посвідчення у клініці «Med-Help». Дуже швидко та недорого. Задоволена!

Елена
05.08.2013

Я кухар за фахом і при оформленні на роботу мені потрібно було терміново оформити медичну книжку, тому що моє місце могли віддати іншій людині. Для цього мені порадили звернутися в ваш медцентр. Взагалі не пошкодувала, що пішла до вас. Записалася онлайн, менеджер ввічливий, відповів на усі питання, пояснив усі умови оформлення медкнижки. Лікарів та аналізи пройшла швидко й абсолютно без черг, тому що запис був зроблений на конкретний час. Медична книжка була готова оперативно, якість «не причепишся». Роботодавець прийняв її беззастережно, і я вже почала працювати. Ціна цілком доступна, тому отримати будь-яку довідку реально швидко та недорого. Рекомендую вашу клініку усім, кому потрібно оформити медичний документ терміново!

Дарья
07.07.2012

Хочу висловити величезну подяку за швидке оформлення медкнижки. Відмінний, затишний медцентр з уважним, ввічливим персоналом. Рекомендую!

Ксения
17.09.2010

Потрібно було терміново пройти медкомісію і отримати медичну довідку для водіїв. Звернувся в вашу клініку, був приємно здивований. Швидко оформили сертифікати нарколога та психіатра, пройшов всіх потрібних лікарів, отримав довідку. Прийняли меддовідку без проблем! Дякую за оперативність, сумлінність, уважне ставлення до клієнтів.

Григорий
11.03.2009

Добавити відгук

Обов'язкове поле

Яке ваше повне ім'я?
Яка ваша адреса електронної пошти?
Що ви про нас думаєте?
rating fields