Медична страховка у Києві

Добровольное медицинское страхование

Отримати обслуговування медперсоналу у непередбаченому випадку може кожна людина без зволікання при укладенні договору на страхування цілого ряду подій.

Медична страховка у Києві оформлюється швидко фахівцями нашої компанії на вигідних для клієнта умовах. При захворюванні або отриманні каліцтв можна отримати вагому фінансову компенсацію після швидкого дослідження усіх документів, що підтверджують факт нещасного випадку.

Існує кілька програм страхування, які підходять окремим особам у залежності від займаної посади, професії, а також від мети такого заходу.

Необхідні папери при складанні договору

Медичне страхування (ціна різниться залежно від тривалості та виду) проводиться на основі таких документів:

 • паспорт громадянина, який підтверджує особу;
 • ідентифікаційний код;
 • інші папери в залежності від ситуації та типу страхування.

Від чого залежить вартість послуги

У першу чергу, ціна формується на основі ризику, якому піддається людина на тій чи іншій роботі. Чим небезпечніше професія, тим вище внесок за певний період. Також враховується поточний стан здоров’я людини, який бажає скористатися послугами страхової компанії. Даний параметр визначається шляхом медичного обстеження. Особливо актуально для тих, хто працює на виробництві зі шкідливими викидами, фізичними та психічними навантаженнями.

Що може отримати клієнт при оформленні поліса

Якісне медичне страхування у Києві передбачає наступні заходи:

 • надання невідкладної допомоги з подальшим розміщенням у стаціонарі або амбулаторним лікуванням, за яке буде сплачено з страхових коштів;
 • профогляд за графіком, на який зазвичай йде багато часу й коштів;
 • лікувальні процедури у разі захворювання без відриву від виробництва, а також без втрати частини зарплати;
 • забезпечення медикаментами на час лікування у повній мірі, скільки вимагає курс (згідно рецептами лікарів);
 • лікування зубів, якщо даний пункт є у договорі.

Оформлення страховки для виїзду за кордон

Обов’язковою умовою у багатьох країнах світу є наявність медичного полісу, який може бути використаний для лікування місцевих хвороб або після нещасного випадку на відпочинку або у відрядженні. При відсутності документу ви можете бути не допущені за кордон на етапі прикордонного контролю.

Вигода медичного страхування

У результаті оплати невеликої суми за одну людину (або за всю сім’ю) ви отримуєте наступні переваги:

 1. Клієнт отримає при захворюванні саме ті ліки, які йому необхідні. Ніяких БАДів або неякісних підробок, які усе частіше йдуть в хід у державних лікарнях або безлічі закритих клінік.
 2. Повний контроль над тим, щоб ви отримали найкраще обслуговування від медиків.
 3. Більш низька вартість лікування у підсумку, чим би це було в (на перший погляд) безкоштовній лікарні.

Отримання медичної страховки не вимагає великої кількості часу на очікування або збір відомостей. Телефонуйте прямо зараз за вказаними номерами телефону, щоб дізнатися більше про надані послуги й ціни.

Компанія «Мед-Хелп+» має усі дозвільні документи від МОЗ, так що усі результати досліджень та висновки отримують повну юридичну силу. Послуга поширюється як на приватних осіб, так й на цілі організації. Також оформити поліс можуть лікарі на випадок професійних захворювань (отримання інфекції від іншої хворої та інші випадки).