Апостиль документів

2.apostil-dokumentov

Апостилювання документів – процедура, спрямована на підтвердження легальності документу. Вона необхідна для того, щоб запевнити справжність офіційного паперу у чужій державі.

Плануючи відпочинок, роботу або навчання закордоном, людині потрібно підготувати необхідні документи. Але за кордоном вони нічого собою не представляють, якщо не перекладені державною мовою країни, у якій перебуває гість, й не легалізовані спеціальним штампом. Тому необхідно здійснити переклад, нотаріальне засвідчення, а після – легалізацію документу.

Така триетапна процедура передбачена для громадян, які планують перетнути кордон держави, що бере участь у Гаазькій конвенції. Поставити апостиль на нотаріальні документи в Україні, пропонує компанія «Мед-Хелп+». Ми прискоримо процес легалізації та підготуємо документи у максимально короткі терміни.

Процес апостилювання через «Med-Help+»

Залежно від мети візиту, у українця, що відправляється до іншої країни, може виникнути необхідність в апостилюванні диплому, договору купівлі-продажу, банківських довідок та інших документів, підписаних нотаріусом. Щоб поставити печатку, не обов’язково наймати посередницьку компанію на зразок нашої. Але у такому разі, процес може затягнутися, а переліт перенестися на невизначений термін.

Не надаючи послугу дистанційного пересилання документації, міністерство, у якому ставлять апостиль, ускладнює процес легалізації. З’являються вади бюрократичної системи, довгі черги, паперова тяганина й необхідність переїздів, особливо незручних для мешканців не обласних міст.

Звернувшись у «Мед-Хелп+», клієнти мають можливість заощадити час та покласти незручності на плечі досвідчених фахівців, які не перший рік займаються подібними процесами. Ви можете за кілька днів отримати апостиль у Києві, уникнувши здійснення бюрократичних помилок й затяжної процедури.

Переваги співпраці з «Med-Help+»

Співпрацюючи з нами, ви без проблем отримаєте апостиль на свідоцтво про шлюб, народження чи смерть, довіреність, й інші офіційні папери. Маючи легальний документ, українці зможуть здійснити за кордоном будь-які дії, що вимагають офіційного паперу:

  • вступати в право спадщини;
  • займатися купівлею або продажем нерухомості;
  • укладати або розривати шлюби;
  • працевлаштовуватися.

Для того щоб отримати посаду або вступити до вузу, буде потрібен апостиль диплому й атестату. Ми організуємо легалізацію у будь-який день, при необхідності перешлемо готовий документ дистанційно, а також надамо грамотну консультацію з питань перекладів, оформлення та апостилювання. Дізнатися вартість апостилю, ви можете по телефону або в онлайн режимі вже зараз.

Послуга Вартість, грн Термін виконання, робочі дні
Апостиль нотаріальних документів, судових рішень та документів РАГС

Мін. Юстиції

420 3-5 роб. дні
Апостиль довідок про несудимість, медичних довідок та інших документів

МЗС (Міністерство Закордонних Справ)

650 4-5 роб. днів (терміновий)
450 8-10 роб. днів (не терміновий)
Апостиль освітніх документів (новий зразок)

МОН (Міністерство Освіти і Науки)

1600 1 роб. день
1100 3 роб. дні
750 10 роб. днів
550 30 роб. днів
Апостиль освітніх документів (старий зразок)

МОН (Міністерство Освіти і Науки)

900 20 роб. днів
550 30 роб. днів
Апостиль документів від юридичних осіб

Міністерство Юстиції, МЗС (Міністерство Закордонних Справ)

500 5 -7 роб. днів
1450 2-3 роб. дні
900 5 роб. днів

* Терміни розгляду документів міністерствами можуть бути продовжені

** День замовлення не враховується