Меддовідка для вступників до ВНЗ

vuz

Документи, які повинні бути при собі для оформлення довідки:

  • паспорт;
  • карта амбулаторна;
  • флюорографія за поточний рік.

Скільки коштує медична довідка для вступників до ВНЗ:

  • Медогляд з отриманням довідки – 300 грн

Запишіться прямо зараз:

З багатьма медичними документами людина за своє життя стикається величезна кількість разів. Одним з найбільш поширених з них є медична довідка 086У. Без перебільшення можна стверджувати, що без неї у житті обійтися неможливо. Без неї не приймуть до школи, ВНЗ, багато організацій без цієї довідки не приймуть на роботу.

Медична довідка 086У виступає своєрідним гарантом відсутності у її володаря небезпечних інфекцій. Вона містить інформацію про зроблені чи не зробити вчасно щеплення й про наявність або відсутність хронічних захворювань. У ВУЗах відсутність меддовідки 086У може стати причиною у відмові прийняття документів для вступу абітурієнта.

До цієї медичної довідки обов’язково заносяться результати медогляду у наступних лікарів-фахівців: ЛОРа, окуліста, невропатолога та терапевта. У ній оформляються їх укладення, при необхідності рекомендації та обов’язково результати аналізів. Здача аналізів, очікування результатів та проходження лікарів зазвичай займають велику кількість часу.

Однак, якщо ви запишіться на прийом у наш медичний центр, то зможете пройти медкомісію за дуже короткий час. Додатковою зручністю для вас буде той факт, що ми працюємо й у вихідні.