Добровільне медичне страхування

Добровольное медицинское страхование

Здоров’я – це найцінніше, що є у людини, й потрібно докласти максимум зусиль, щоб надовго зберегти це багатство. На жаль, ми не завжди можемо передбачити, що станеться з нами у майбутньому та яка медична допомога може знадобитися. Але, ми легко можемо підготуватися до будь-яких труднощів, оформивши добровільну медичну страховку.

Підписавши договір з медичною клінікою, Ви зможете бути впевнені у тому, що отримаєте компенсацію на медичні послуги, якщо такі знадобляться. Можна отримувати якісну кваліфіковану медичну допомогу та при цьому економити, й ми вас навчимо, як це робити.

Оформляйте страховку у клініці «Мед-Хелп+»

Компанія «Med-Help+» завжди піклується про клієнтів, тому пропонує найвигіднішу програму медичного страхування. Ми підібрали для Вас оптимальний варіант, який дозволить отримувати якісну медичну допомогу й при цьому економити сімейний бюджет.

Серед основних страхових ризиків за оптимальною програмою страхування можна виділити:

  • захворювання, що вимагають екстреної медичної допомоги, у основному, це непередбачені хвороби, які виникли раптово;
  • хронічні захворювання, які на момент загострення становлять загрозу життю;
  • погіршення здоров’я у разі нещасного випадку та непередбачених ситуацій, що сталися у період дії страховки.

Що отримає застрахована особа?

Програма добровільного страхування розрахована на отримання первинної медико-санітарної допомоги. У рамках оптимальної програми медичного страхування Ви отримаєте:

  • консультацію лікаря, включаючи ряд вузькопрофільних лікарів, крім дерматовенеролога, інфекціоніста, імунолога, онколога, дієтолога;
  • не більш трьох безкоштовних повторних консультацій;
  • знаходження на денному стаціонарі не більше семи днів;
  • крапельниці, невеликі оперативні втручання з анестезією, маніпуляції, які можна провести у поліклініці, наприклад, зняття швів, перев’язки тощо;
  • аналізи та обстеження на туберкульоз;
  • загальні аналізи, необхідні для постановки діагнозу та контролю лікування.

За оптимальною програмою добровільного медичного страхування, Ви отримаєте якісну первинну медичну допомогу безкоштовно. Це правильне вкладення у своє здоров’я. Багато наших клієнтів уже оцінили зручність та вигоду даної страховки.

Оформити медичне страхування можна у клініці «Med-Help+» у лічені хвилини. Зв’язуйтеся з нами, й ми розповімо, що робити далі. З нашою підтримкою Ви будете спокійні, заощадите час та гроші, отримаєте якісну медичну допомогу при необхідності.