Санітарна книжка нового зразку у Києві

sanknizhka

Що потрібно з документів:

  • 2 фотокартки 3х4;
  • бланк медкнижки (продається у нашому офісі);
  • результати бактеріологічних посівів (робимо ми, якщо такі відсутні);
  • результати флюорографії (за цей рік);
  • паспорт.

Скільки коштує медогляд на санкнижку:

  • Повний первинний медогляд з аналізами – 600 грн
  • Вторинний огляд з частковими аналізами – 375 грн
  • Вторинний огляд без аналізів – 225 грн
  • Бланк санітарної книжки – 50 грн

Зверніть увагу! Санітарні книжки, отримані у нашому медичному центрі – без проблем приймають усі організації та підприємства України. Ми працюємо згідно з чинною ліцензією МОЗ.

Запишіться прямо зараз:

Особистою медичною книжкою називається спеціальний медичний бланк, у якому знаходяться спеціальні графи, де фіксуються факти та висновки лікарів, лабораторні дані й допуск до роботи, якщо дозволяє стан здоров’я. Вона заводиться з метою виявлення та попередження інфекційних захворювань на підставі законодавства України.

Санітарна медична книжка широко затребувана на підприємствах, що спеціалізуються на харчовій промисловості, громадському харчуванні, торгівлі, виробництві медикаментів та подальшої роботи з ними, медичних й косметичних послуг, обслуговуванні населення, вихованні та навчанні дітей й на інших підприємствах, де санітарна книжка є необхідністю.

Перелік лікарів, яких необхідно відвідати встановлено законодавством України й залежить від виду діяльності людини. Буває первинний (раз на рік) іта вторинний (через півроку) медичний огляд. У першому випадку до огляду входять повністю усі необхідні аналізи (бакпосів флори на стафілокок й кишкову групу, кров та мазки). При вторинному огляді здаються не всі аналізи, оскільки бактеріологічні посіви дійсні протягом цілого року. Медичну комісію потрібно проходити кожні 6 місяців й санітарну книжку потрібно продовжувати також через півроку.

Пройти медичну комісію та завести санітарну книжку у нашому медцентрі просто та зручно. Усі необхідні послуги надаються прямо в офісі на місці. Якщо у вас немає свого фото – не біда, наш фотограф зробить фото якісно за 3 хвилини. Якщо потрібен бланк медкнижки – можна придбати у нас. Також ми робимо усі аналізи, які потрібно, а медкомісію пройти у нашому центрі можна за лічені хвилини й без черги. Просто зателефонуйте та скажіть, на який час й дату вас записати.