Прийом спортивного лікаря

Далеко не всі знають про існування такої професії, як спортивний лікар. А якщо знають, то вважають, що його послуги необхідні виключно професіоналам для участі у змаганнях й для лікування спортивних травм. Насправді, прийом спортивного лікаря потрібен усім, хто відвідує або тільки планує записатися до спортивного клубу.

Чим займається спортивний лікар?

Спеціалізація спортивного лікаря досить широка. Уже на момент навчання, він вивчає:

 • травматологію;
 • диетологию;
 • фармакологію;
 • психологію.

Саме ці знання дозволяють йому стежити за станом здоров’я спортсмена, а також:

 • складати раціон харчування;
 • надавати екстрену допомогу й лікувати травми;
 • правильно підбирати препарати для лікування, з урахуванням стану, фізичної форми;
 • визначати можливість участі спортсмена у тих чи інших змаганнях;
 • допомагати справлятися з психологічним проблемами та давати правильний настрій.

Також він може контролювати й регулювати рівень фізичного навантаження таким чином, щоб підвищити витривалість, при цьому не нашкодити здоров’ю. Здебільшого, саме цим займається спортивний лікар, за умови, що працює з професійними спортсменами.

Для звичайних людей

Втім, не тільки професіоналам необхідна консультація спортивного лікаря у Києві. Оскільки кількість бажаючих вести здоровий спосіб життя зростає з кожним днем, то затребуваність послуг спортивного лікаря збільшується у тій же пропорції. Справа у тому, що почастішали випадки, коли, записавшись до спортзалу, людина може отримати травму, відчути різке погіршення стан здоров’я. Чому так відбувається?

 1. У нас у країні, на жаль, мало хто регулярно проходить медичне обстеження. Тому при високих фізичних навантаженнях можуть загостритися цілий ряд захворювань, ув тому числі – виникають проблеми з серцем, суглобами. Консультація спортивного лікаря Київ допоможе уникнути подібних ситуацій.
 2. Ще одна проблема – харчування. Спроби дотримуватися дієт часто призводять до зривів. У результаті людина переїдає та замість того, щоб скинути вагу, ще більше його набирає. Спортивний лікар допоможе грамотно скласти раціон таким чином, щоб організм отримував все необхідне, при цьому не голодував. Таким чином, ви легко впораєтеся з почуттям голоду, яке особливо сильно загострюється після тренувань.
 3. У всіх, хто міняєте звичний спосіб життя також виникає цілий ряд психологічних проблем. Спортивний лікар допоможе подолати їх, дасть правильний настрій.

Саме тому, якщо ви хочете, як й мільйони людей в усьому світі привести тіло у порядок, оздоровити весь організм, то перший крок на шляху до успіху – консультація спортивного лікаря у Києві.

Де шукати спортивного лікаря?

Природне запитання. Оскільки зазвичай у поліклініці таких фахівців немає, а у спортивних професійних клубах фахівці досить зайняті, щоб вести приватні прийоми. Наша кліника «Med-Help+» рада повідомити, що у штаті працює спортивний лікар з великим стажем роботи й з високою кваліфікацією. Його послугами у рівній мірі користуються професіоналита новачки-аматори.

 1. Для вас буде підібраний оптимальний вид спортивних тренувань, які максимально відповідають стану здоров’я, на підставі повноцінного обстеження. Таким чином, ви не зможете нашкодити собі підвищеним фізичним навантаженням.
 2. Складена індивідуальна програма харчування.
 3. У разі необхідності, спортивний лікар надасть екстрену допомогу після травми, а також буде проведена реабілітація.

Залишається додати, що прийом спортивного лікаря Київ проводиться у комфортних умовах та коштує зовсім недорого. При цьому ваше невелике вкладення повністю окупиться відмінним самопочуттям, прекрасним зовнішнім виглядом й максимальним ефектом від тренувань.