Санаторно-курортна карта (форма 072/о)

Довідка 072/о видається лікуючим лікарем вузького профілю або терапевтом для відвідування пацієнтом санаторію-профілакторію з подальшим його оздоровленням. Форма 072/о для санаторію є невід’ємним документом лікувально-профілактичного закладу, що дає право на отримання путівки. Дані, зазначені у санаторно-курортній карті конфіденційні й не підлягають розголошенню.

Меддовідка форми 072/о видається згідно з наказом №110 Законодавства України, про отримання путівки до оздоровчих закладів за зниженою ціною або безкоштовно для окремих категорій осіб.

Як отримати санаторно-курортну карту?

Форма 72 для санаторію необхідна для того, щоб обмежити доступ у санаторії-профілакторії осіб, яким профільні процедури санаторію протипоказані. Крім цього, довідка 072/о буде коригувати проведення самого лікування, адекватно вибудовуючи лікувально-профілактичні процедури.

Меддовідка форми 072/о не замінює санаторно-курортну карту, самий розгорнутий й детальний мед документ, що застосовується у санаторіях для кожного індивідуального пацієнта.

Щоб отримати форму 072/о слід пройти наступних фахівців:

 1. Лікар терапевт.
 2. Вузьконаправлений фахівець.
 3. Гінеколог (жінкам).
 4. Психіатр-нарколог (за потребою).

Крім докторів необхідно провести такі лабораторні дослідження:

 • загальний аналіз крові;
 • загальний аналіз сечі;
 • кров на цукор;
 • флюорографію;
 • рентгенографію;
 • ультразвукове дослідження;
 • ехокардіограму;
 • та інші за потребою.

Якщо пацієнт проходить вищеописані дослідження не раніше року тому, то у повторному проходженні немає потреби, достатньо надати отримані результати.

Після проходження усіх досліджень лікуючий лікар або лікар медзакладу робить висновок, за результатами якого видається довідка 072/о та вибирається профіль санаторію-профілакторію.

Довідку форми 072/о варто почати оформляти не пізніше ніж за місяць до від’їзду, так як її оформлення займе якийсь час. Дійсна вона 1 рік з моменту отримання.

Для комфортного отримання меддовідки форми 072/о варто звернутися у профосмотрову клініку Медхелп+. Високий рівень сервісу за європейським зразком, приємний персонал, доброзичлива атмосфера, оперативність в оформленні медичної документації, кваліфіковані співробітники зроблять оформлення довідки 072/о максимально комфортним для пацієнта.

Уся процедура займе у середньому півгодини, а з документів потрібно лише наявність паспорта. Уся мед документація, яка видається у клініці Медхелп+, легальна й повністю відповідає вимогам законодавства України.