Карта профілактичних щеплень (форма 063/о) у Мед-Хелп

Карта прищеплень (форма 063/о) – це спеціальний офіційний медичний документ, який оформлюється відразу після народження дитини. Карта профілактичних щеплень відкривається педіатром, який спостерігатиме новонародженого, й надалі зберігатиметься у поліклініці. До документа вносяться усі щеплення та вакцинації, їх назви та серії, дата введення. Такий документ може знадобитися у різних ситуаціях.

Де оформити карту прищеплення в Києві?

Карта профілактичних щеплень є дуже важливим документом та відіграє величезне значення у нашому житті. Купити недорого карту профілактичних щеплень (форма 063/о) пропонує медичний центр Мед-Хелп, розташований у Києві. Оформлюють карту щеплень кваліфіковані сімейні лікарі та терапевти на офіційному бланку, тому ви можете бути впевнені у її законності та правильності заповнення.

У картку прищеплення вносяться такі відомості:

 • прізвище, ім’я, по батькові пацієнта;
 • дата народження;
 • місце фактичного проживання;
 • затверджені МОЗ щеплення (проти туберкульозу, вірусного гепатиту В, поліомієліту, дифтерії, правця, кашлюку, кору, паротиту, краснухи);
 • інші вакцини від інфекційних захворювань.

У яких випадках може знадобитися карту вакцинації?

Існує багато ситуацій, коли форма 063/о буде обов’язково потрібна:

 1. Дитячі садочки.
 2. Школи.
 3. Вступ до училища, коледжу, ВНЗ.
 4. Призов на військову службу.
 5. Працевлаштування.
 6. Поїздка до оздоровчих закладів (табори, санаторії, профілакторії).
 7. Виїзд до іншої країни.
 8. Втрата карти прищеплення.
 9. Інші.

У нас ви зможете замовити карту профілактичних щеплень як для дитини (якщо ви є противником вакцинації), так й для дорослого (у разі її втрати). Щеплювальні карти з якісного паперу, на них стоять чіткі печатки, написи не розмиті та витримають будь-які подальші записи.

Як купити карту профілактичних щеплень у Med-Help?

Форму 063/о можна швидко та легко замовити у нашому медичному центрі. Вам не доведеться стояти у довгих чергах, тому що у нас ведеться попередній запис на певний час та дату. Якщо у вас виникають питання, ви завжди зможете задати їх по телефону нашим компетентним співробітникам.

Крім цього, у нас можна купити недорого медичні довідки на будь-який випадок життя (для вступу на роботу, до ВНЗ, школи, у басейн, для водіїв, для власників зброї, інші).

Оформити курту профілактичних щеплень у нас дуже просто та недорого. Головне, ви витратите на це зовсім небагато часу та отримаєте бажаний медичний документ, без якого не обійтись у нашому житті! Приходьте, дзвоніть, замовляйте «Зворотний дзвінок», й отримуйте всі відповіді на свої питання щодо карти прищеплень!