Отримання довідки 086-1/о

Вступ до школи – важливий період у житті не тільки дитини, але й його батьків. Підготовка до цієї події включає у себе масу заходів, найбільш тривалим й складним з яких є збір необхідних документів. У тому числі потрібна наявність довідки 086-1/0, яку також необхідно надавати при переході дитини з класу в клас. Для отримання такого документу потрібно звернутися до сімейного лікаря або педіатра, однак, крім цього треба обійти масу інших фахівців.

Що потрібно, щоб отримати довідку 086-1/о у Києві?

Перш за все, необхідно відвідати сімейного або дитячого лікаря, який проінформує батьків щодо майбутніх дій й складе список лікарів для обхіду. Кількість фахівців може різнитися залежно від статі й віку дитини. Основні з них є такі:

  • хірург;
  • педіатр;
  • стоматолог;
  • офтальмолог;
  • гінеколог/уролог;
  • психолог та інші.

Огляд проводиться раз на рік, тому ця меддовідка знадобиться й для переходу з класу в клас. Цей документ є обов’язковим, так як у ньому містяться важливі дані про стан здоров’я дитини, інформація про останні медичні огляди, перенесені раніше захворювання та поточноме самопочуття.

Варіанти отримання довідки

Безумовно, кожен знає про недоліки державних поліклінік. Варто лише потрапити туди, й ви гарантовано втратите увесь день, можливо навіть так й не потрапивши на прийом.

У випадку з отриманням довідки, справи йдуть ще гірше, адже потрібно відвідати не одного лікаря, а декількох, графік роботи яких, швидше за все, не збігається. У результаті кілька бездумно витрачених днів, ризик підхопити інфекцію та безрезультатно витрачені нерви. А так, як довідка у школу 086-1 все ж потрібна, доведеться відпрошуватися з роботи або навіть брати невелику відпустку й терпіти усі витрати недосконалої, державної системи.

Однак не варто впадати у крайнощі, адже сьогодні увесь цей процес можна значно спростити, звернувшись у наш медичний центр «Med-Help+».

Ми пропонуємо не витрачати кілька днів на медогляд до школи у Києві. У нас ваша дитина зможе швидко й комфортно пройти медкомісію без черг та зайвих витрат. Центр «Med-Help+» володіє повноцінним штатом висококваліфікованих фахівців та усіма необхідними ліцензіями для оформлення подібних документів, а також гарантує прийнятну ціну довідки 086-1/0.