Додаткова громадянська відповідальність

Добровольное медицинское страхование

Додаткова громадянська відповідальність є вашою можливістю мінімізувати витрати на виплату компенсацій дорожньо-транспортних пригод, які сталися з вашої вини.

Кому необхідно придбання послуги?

У зв’язку з законодавством України, на 01.01.2018 року, кожному власнику транспортного засобу, необхідно звернутися до уповноважених органів для отримання страхування авто (Автоцивілка, ОСАГО, КАСКО, ДАГО). Виплата при ДТП (з вашої вини), маючи страховку, обмежується сумою п’ятдесяти тисяч гривень.

Варто зазначити, що курс долару продовжує рости, а відповідно й ціни на послуги ремонту автомобіля та запчастини для нього стають вище. Для того щоб убезпечити себе від розтрат, найкращим рішенням є додаткова громадянська відповідальність (ДГО).

Для оформлення даного виду страхування вам необхідно звернутися у медичний центр «МЕД-ХЕЛП+». Крім цього, фірма надає ряд додаткових послуг, з якими ви можете ознайомитися на інтернет-порталі.

Особливості ДГО від «Med-Help+»

Додаткова громадянська відповідальність оформляється у найкоротші терміни. Для придбання даного виду страховки потрібні такі документи (оригінали):

  1. Паспорт або посвідчення водія (власника авто).
  2. Технічний паспорт на автомобіль.

Термін дії договору залежить від умов, які ви обумовлюєте з менеджером фірми, та може бути зафіксований (у договорі) від 1 місяця до 1 року. Можливий варіант автоматичного продовження терміну дії документа, по закінченню призначеного (спеціальні умови).

ДГО покриває ваші збитки, орієнтуючись на два фактори:

  • фізична шкоди постраждалих;
  • стан майна потерпілих.

Як правильно використовувати ДГО?

  1. Якщо ви потрапили у ДТП, й є його винуватцем, за протоколом, необхідно провести ряд дій:
  2. Звернутися до компетентних державних органів, для отримання висновку даного випадку (поліція).
  3. Довести до відома медичний центр «МЕД-ХЕЛП+».
  4. Привезти документ, у якому вказується сума збитків потерпілої сторони й усі подробиці того, що сталося.

Звертаючись за допомогою до компанії, ви отримуєте не тільки високу якість обслуговування з найбільш вигідними умовами договору, але й гарантію вашого спокою на термін дії страховки.