Автоцивілка

Добровольное медицинское страхование

При оформленні поліса до кінця місяця отримуєте:

  • Знижку 10% поліс ОСАГО
  • Оформлення довідки для водіїв за ціною всього 50 грн (замість 250 грн)
  • Оформлення сертифікатів нарколога та психіатра за ціною всього 125 грн за сертифікат (замість 250 грн)
  • Оформлення довідки у басейн за ціною всього 50 грн (замість 250 грн)

Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (ОСАЦВ) – це вид страхування, який спрямований на забезпечення відшкодування шкоди, заподіяної життю, здоров’ю та майну потерпілих при експлуатації транспортних засобів на території України.

Страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортними засобами (ОСАГО, «АВТОЦИВІЛКА», ОСЦПВ, ОСЦПВ) виконується у обов’язковому порядку, для того щоб забезпечити відшкодування шкоди, яка може бути заподіяна власності, здоров’ю, життю третіх осіб внаслідок ДТП під час пересування транспортом.

Згідно із законодавством, у кожного автовласника повинен бути присутнім поліс обов’язкового страхування, за відсутність якого призначається грошове стягнення в розмірі 425 – 850 гривень (від 17. 11. 08).

Присутність поліса у вас дає змогу страховій компанії компенсувати понесені збитки з вашої вини третім особам унаслідок ДТП.

Розмір страхової суми за Законом відповідає 50 тис. гривень за кожне пошкодження майна, але не більше 5 за весь період договору. За нанесення шкоди життю, здоров’ю третіх осіб сума становить 100 000 на кожного потерпілого.

Вартість страхування транспортного засобу визначається у залежності від його типу (об’єм двигуна, кількість сидячих місць, вантажопідйомність), території переважної експлуатації ТЗ, терміну дії поліса.

Для укладення договору автострахування потрібно зібрати такі папери:

  • посвідчення на право водіння ТЗ (автомобілем, мотоциклом);
  • довіреність (якщо ви не власник);
  • свідоцтво про реєстрацію ТЗ (техпаспорт).