Апостиль на медичну довідку 082

У переважній більшості випадків для виїзду за кордон потрібно зібрати безліч документів, які необхідні для надання у державні органи або установи іншої країни. Наприклад, щоб отримати візу або працевлаштуватися за кордоном одного паспорта буде недостатньо. Необхідно також зібрати різноманітні довідки, зокрема медичного характеру.

Крім того, щоб усі документи були визнані органами приймаючої країни вони повинні бути легалізовані відповідним чином. Це означає, що на медичну довідку чи будь-який інший документ необхідно поставити апостиль у разі, якщо вона необхідна для відвідування країни, що входить у Гаазьку конвенцію.

Що таке медична довідка 082 та навіщо вона потрібна?

Для виїзду за кордон часто може знадобитися медична довідка, яка свідчить про стан здоров’я громадянина. Документ видається за формою 082/о. Його можна отримати у державній або приватній клініці після проходження повноцінного медичного огляду та здачі аналізів. При собі потрібно мати паспорт або інший документ, що підтверджує особу.

Необхідність отримання медичної довідки 082 обумовлена ​​бажанням уряду інших країн захистити своїх громадян від масових захворювань, тому в’їзд на територію держави можливий тільки при наданні легалізованого документу. Відповідно до вимог, щоб отримати папір, потрібно пройти обстеження у ряда фахівців:

  • глави медкомісії – терапевта;
  • психіатра;
  • нарколога;
  • стоматолога;
  • дерматовенеролога.

Крім цього, буде необхідно здати деякі аналізи, пройти флюорографію та інші види обстежень. При цьому перелік фахівців та аналізів може змінюватися у залежності від цілей поїздки за кордон.

Апостиль на медичну довідку 082 в Україні

Легалізація документів для виїзду за кордон – поширена процедура. Найбільш часто поставити апостиль на медичну довідку необхідно у наступних випадках:

  • при працевлаштуванні за кордоном;
  • для вступу до освітніх ВНЗ за кордоном;
  • при відкритті візи;
  • оформлення ВНЖ.

Нехтування такою процедурою може призвести до того, що закордонні органи просто не приймуть документ, так як він буде вважатися недійсним. Самостійно поставити апостиль буде проблематично, адже для цього потрібно подати запит до Міністерства Закордонних справ України та попередньо завірити копії документів у нотаріуса.

Поставити апостиль на медичну довідку 082 допоможе наш медичний центр «МЕД-ХЕЛП+». Наші фахівці візьмуть на себе усі бюрократичні аспекти процесу та проведуть легалізацію навіть без вашої присутності. Звертаючись до нас за допомогою, ви можете бути впевнені в дотриманні обумовлених термінів й виконання апостилювання відповідно до законодавства України та приймаючої країни.