Здати аналізи на вен. захворювання без черг

Експрес тест на СНІД 550 грн
Експрес тест на сифіліс 200 грн

Загальні аналізи періодично доводиться здавати абсолютно усім. У більшості випадків, це пов’язано з необхідністю підтвердити свою профпридатність. Але іноді людина просто хоче переконатися, що з її здоров’ям усе добре. Однак, є й ті, хто хотів би вчинити правильно, але побоюється великих витрат часу, нервів та сил. Тому відкладає візит до поліклініки «у довгий ящик».

Сучасний підхід до обстежень

Насправді, якщо ви вже давно не відвідували поліклініку або навпаки – відвідуєте часто, але не дуже задоволені якістю послуг у державних медичних установах, то у вас є відмінна можливість змінити своє уявлення про сучасний підхід до обстежень.

Чималу роль у створенні нового стандарту обслуговування пацієнтів зіграв медичний центр «MedHelp+»:

  1. Тут аналізи недорого коштують та доплатити доведеться не набагато більше, ніж за витратні матеріали у поліклініці.
  2. Записатися можна на будь-який зручний час як на аналізи, так й на консультацію.
  3. За бажанням, можна здати експрес-аналізи, результати яких вам будуть відомі всього лише через 15 хвилин.

Краща альтернатива

Погодьтеся – це більш ніж переконливі доводи, щоб не відкладати турботу про власне здоров’я до кращих часів і чудова альтернатива звичним бюджетним медичним установам. Найчастіше у «MedHelp+» звертаються, якщо потрібно пройти профільний медогляд або зробити санітарну книжку для працевлаштування. У цьому випадку ви можете пройти повну медкомісію протягом одного дня та отримати на руки готовий документ, чи довідку вже через 3-5 робочих днів.

Безсумнівно, це значно швидше, ніж у звичайній поліклініці. Але все ж багатьом хочеться прискорити процес ще більше. На жаль, це неможливо, оскільки поряд з іншими обстеженнями необхідно здати аналізи на венеричні захворювання. Технологічний процес їх проведення вимагає часу й порушувати його для максимального точного результату ні в якому разі не можна.

Додаткові переваги для пацієнтів «MedHelp+»

Варто також відзначити, що для вашого комфорту створені усі умови. У тому числі:

  • комфортні, відмінно обладнані кабінети;
  • усі консультації анонімні, інформація про них не покидає стін кабінету;
  • аналізи проводяться з використанням найсучаснішого обладнання та реактивів, що гарантує їх високу точність.

Таким чином, ви легко можете здати усі необхідні аналізи на венеричні захворювання, пройти медкомісію, при цьому розраховувати на повне розуміння лікарів, їх коректне ставлення до вас. Тому за роки роботи медичний центр «MedHelp+» заробив бездоганну репутацію й тисячі відгуків задоволених пацієнтів.