Вторинний огляд без аналізів на санітарну книжку

Санітарна книжка – особистий офіційний документ, який свідчить про відсутність у пацієнта заразних інфекційних та інших захворювань, які передаються повітряно-крапельним шляхом або через предмети побуту. Санкнижка обов’язкова для працівників таких сфер діяльності як освіта, медицина, побут, харчова промисловість.

Особиста санітарна книжка оформляється тільки раз, а потім вимагає регулярної пролонгації, терміни якої встановлюються у залежності від сфери діяльності. Зазвичай це раз на півроку або рік.

Продовжити санітарну книжку можна у будь-якому державному або приватному медичному закладі міста. Для цього достатньо мати при собі паспорт та санкнижку.

Продовження санітарної книжки передбачає повторний медогляд у профільних фахівців – психіатра, дерматовенеролога, нарколога, терапевта. Також заново здаються усі необхідні аналізи та флюорографія. Висновок лікарів й результати аналізів заносяться до книги. На завершення профогляду особиста книжка підписується у головного лікаря й закріплюється печаткою медустанови. У обов’язковому порядку вказується дата наступного медичного обстеження.