Витребування документів

Истребование документов

Витребування документів необхідно у тих випадках, коли один з документів, виданий державною установою, був загублений, пошкоджений або має невідповідний формат для інстанції або організації, яка його запитує. Іншими словами, коли потрібно повторне отримання документа, громадянин може зажадати його у державної структури, відправивши запит.

Подати запит можна й самостійно, але набагато швидше та простіше, буде довірити процес відповідальним фахівцям, що маючим досвід у даній сфері й які знають усі тонкощі взаємодії з подібними органами.

Свою допомогу у даному питанні пропонує спеціалізований центр «Med-Help+». Наш досвід, а також унікальна концепція роботи дозволяє витребувати будь-який документ у максимально короткі терміни.

Куди надсилається запит?

Куди відправляти запит, й у якому форматі, залежить від того, який документ потрібно. Найчастіше наші клієнти замовляють витребування документів з РАГСу, а також таких державних організацій як:

  • Міністерство оборони;
  • навчальні ВНЗ;
  • державний архів.

Ми можемо швидко отримати дублікати документів, як в Україні, так й у інших країнах, а також при необхідності надати послуги перекладу з нотаріальним посвідченням, оформленням та легалізацією документації.

Переваги роботи з компанією «Med-Help+»

Витребування документів у Києві може відбуватися без черг, повторних запитів та інших бюрократичних й технічних складнощів. Все що потрібно від нашого клієнта – це передача інформації, яку легко можна здійснити дистанційно.

Добре, якщо збереглася копія необхідного документа, у іншому випадку, потрібно вказати тип документу, дату видачі, ім’я, на яке він був видан й установа, у якому його отримували.

Також потрібно оформити нотаріально завірену довіреність, яка дозволить співробітникові «Med-Help+» відправляти запит й забирати документ. Оформлення довіреності може бути покладено на будь-яку людину, чиє ім’я згадується у документі.

Зателефонувавши за вказаним номером, ви можете уточнити усі нюанси з питання витребування документа й додаткових послуг, а також запустити процес, щоб уже найближчим часом мати на руках дублікат запитуваного документу.

Послуга Вартість, грн Термін виконання, роб. днів
Дублікат свідоцтва у Києві 635

2-5 роб. днів

Дублікат свідоцтва у регіонах 675

до 10 роб. днів

Витребування виписки (витягу) в органах РАГСу (Київ) 635

2-5 роб. днів

Витребування виписки (витягу) в органах РАГСу (регіони) 675

до 10 роб. днів