Медична довідка допуск до фізкультури

Разом з основним пакетом документів на початку навчального року у коледжі, школі або вузі потрібна медична довідка допуск до фізкультури. Це робиться з міркувань безпеки людини, а також для обізнаності навчального закладу про особливості організму та проблеми зі здоров’ям. Без заповненого бланку школярі та студенти не допускаються до занять спортом у навчальних закладах й не приймаються уо секції.

Як часто потрібно проходити комісію?

Медична довідка допуск до фізкультури втрачає свою дійсність після 6 місяців, тому перед початком нового семестру й сезону занять у спортивних секціях потрібно пройти обстеження заново. Так ви переконаєтеся, що за останні півроку не отримали ніяких травм та захворювань, які впливають на ваші фізичні показники.

Якщо ви так само здорові, у коригуванні інтенсивності занять немає ніякої необхідності. У разі, коли вам зараховують іншу функціональну групу, тренер скоректує програму тренувань так, щоб отримати максимальну користь з фізичних навантажень й не завдати тим самим шкоди організму.

Як довідка впливає на тренування?

Залежно від даних, отриманих під час обстеження терапевтом та проведення ЕКГ (електрокардіограми), ви будете віднесені до однієї з груп. Згідно з цим розподілом буде оформлена медична довідка допуску до фізкультури. Тренер, побачивши результати обстеження буде стежити, як розподіляється навантаження.

При отриманні цієї довідки ви отримуєте від фахівців «МЕД-ХЕЛП+» докладні відомості про стан вашого здоров’я. Процедури обстеження та оформлення займають менше години, що значно економить ваш час.

Як оформити медичні документи в «Med-Help+»?

Щоб оформити медичну довідку допуск до фізкультури у нашій приватній клініці, достатньо зателефонувати за вказаним на сайті контактним номером телефону.

Консультант відповість на усі ваші запитання, нагадає перелік документів, необхідних для оформлення бланка, й запише на зручний час. Так вам не доведеться витрачати час на очікування у коридорах та проходження медкомісії займе менше години.

Ви можете записатися на прийом за телефонами вказаними на сайті, або ж залишити заявку на виїзд фахівців у школу, ВНЗ та інші навчальні установи.

dopusk_fizkultura_1
dopusk_fizkultura_2