Довідка для допуску до спортивних змагань

Дружні протистояння у залі та спаринги на рингу під час тренувань вимагають не тільки обережності від учасників, але, й якщо справа доходить до професійних змагань й заходів, спортсменам не обійтися без довідок. Для допуску до спортивних змагань недостатньо пройти курси інтенсивної підготовки.

Сама енерговитратна справа – це отримання документів у державних установах, а особливо – у поліклініках. Як отримати усі необхідні для участі у турнірах документи й не залишити у лікарні кілька годин часу, який можна провести з більшою користю? Звертайтеся до фахівців «МЕД-ХЕЛП+»!

Що це за довідка й навіщо вона потрібна?

Батькам, які вирішили підтримати прагнення своєї дитини довести свої успіхи на спортивному поприщі, доведеться організувати дітям такий же ретельний огляд, що й професійним спортсменам. Це робиться для того, щоб дізнатися про наявність протипоказань до участі й виключити можливість посилення присутніх захворювань. Ні малюків у спортивній секції, ні спортсменів не допускають до участі у турнірах до пред’явлення довідок для допуску до спортивного змагання.

Під час оформлення документу проводиться повний огляд та діагностика за допомогою електрокардіографії. Під час процедур виключаються захворювання й травми, які можуть перешкоджати участі у конкурсах. Щоб пройти якісне обстеження у найкоротші терміни, запишіться на прийом до «МЕД-ХЕЛП+».

Порядок отримання документу

Наш медцентр спеціалізується не тільки на заповненні довідок для допуску до спортивних змагань, а й надає широкий перелік послуг медичного характеру. Ви можете ознайомитися з повним списком на сайті. Щоб приступити до оформлення бланку, необхідно:

  1. Записатися на прийом. На сторінці у розділі Контакти вказані наші номери для консультації та запису. Ви також можете натиснути на кнопку зв’язку, щоб менеджер сам передзвонив вам менше, ніж за хвилину. Задайте усі ваші запитання. Наші фахівці нададуть повну інформацію.
  2. Підготувати документи. Консультант перерахує необхідні документи для отримання потрібної довідки. Для допуску до спортивних змагань знадобиться посвідчення особи.
  3. Приходьте у призначений час. Ми гарантуємо, що вам не доведеться стояти у чергах у коридорі, як у муніципальних клініках.

Після отримання заповнених й завірених медичними працівниками документів, ви можете брати участь у конкурсах та спортивних заходах, поки діє довідка. Для турнірів по боротьбі або боксу її доведеться оновлювати після закінчення 3 місяців. Якщо ж ви віддаєте перевагу менш травматичній активності, бланк буде актуальним протягом півроку з моменту оформлення. Враховуйте рід спорту, у якому берете участь й повідомте про це терапевта.

dopusk_fizkultura_1
dopusk_fizkultura_2