Здати тест на антитіла до коронавірусу

Назва послуги
Вартість
Аналіз на антитіла класу IgM до COVID-19 (виявляються маркери початкової гострої інфекції. Рекомендується проходити для профілактики, щоб отримати дані про поточне здоров’я, а також для визначення стадії захворювання) 350 грн
Аналіз на антитіла класу IgG до COVID-19 (для встановлення маркерів перенесеної раніше, або поточної хвороби під час одужання) 350 грн

Якщо вам необхідно пройти аналіз на антитіла класу IgM (виявити наявність захворювання на поточний момент) або аналіз на антитіла класу IgG (встановити рівень імунного захисту), зверніться у наш медичний центр. Гарантуємо повну безпеку, відсутність черг та низькі ціни на ІФА-тест на коронавірус.

Що таке антитіла?

Антитіла відносяться до складних білкових молекул, які виробляються В-лімфоцитами (плазматичні клітини імунної системи) у відповідь на проникнення до людського організму чужорідних антигенів (бактерії, токсини, віруси, інші патогенні мікроорганізми). Антитіла вибірково зв’язуються та блокують антигени, після чого формують імунітет й потім виконують захисні функції.

Якщо сказати простіше, то дані імуноглобуліни виступають відповідним «щитом» для організму людини, й у наслідок відмінно захищають від коронавирусної інфекції.

 1. IgM. Виробляються у перші дні після зараження. Відносяться до антитіл гострої фази. Їх можна виявити не тільки у людини, яка захворіла коронавірусом, а й у хронічних хворих, або вагітних жінок.
 2. Антитіла, які також виявляються у гострій фазі хвороби, але їх функція полягає у захисті слизових від руйнівного впливу SARS-CoV-2. Виробляються виключно на коронавірусну інфекцію.
 3. IgG. Саме дані імуноглобуліни борються з коронавірусом. Їх особливість – це «ефект пам’яті». Починають вироблятися приблизно через півроку й залишаються в організмі на тривалий час, часто назавжди.

Дослідження на антитіла до COVID-19

Ми проводимо такі тестування:

 • Експрес-тест на антитіла класів IgM та IgG. Можна здавати кров з пальця, або вени. При перших ознаках зараження.
 • Аналіз на антитіла класу IgM. Відбирається венозна кров. Імуноглобуліни (ранні антитіла) починають вироблятися через 1-2 тижні з моменту захворювання. Вказують на гостру форму перебігу хвороби. Здавати потрібно у період від 7-ми до 28-ми діб з початку інфікування.
 • Аналіз на антитіла класу IgG. Береться кров з вени. Імуноглобуліни (пізні антитіла) виробляються після місяця з моменту зараження. Тест здійснюється, щоб визначити наявність імунітету до коронавирусної інфекції.

Коли необхідно здавати тест на антитіла до коронавірусу?

Існує ряд ситуацій, коли важливо проходити ІФА-тест на коронавірус. До них відносяться:

 1. Для отримання довідки для виїзду за кордон, для відвідування санаторно-курортних закладів для лікування. Видається документ на двох мовах (українська, англійська).
 2. Перед вакцинацією від коронавирусу. Виконується для перевірки відсутності у крові захисних імуноглобулінів. При наявності антитіл вакцинація відкладається.
 3. Після вакцинації від COVID-19. Здійснюється для оцінки рівня захисних імуноглобулінів після вакцинації. Присутність антитіл вказує на імунну відповідь.
 4. Для перевірки повторного захворювання. Після перенесеного захворювання імунна система виробляє антитіла, циркулюючі у крові протягом тривалого періоду. Вони створюють захист від подальшого зараження коронавірусом.
 5. Для отримання інформації, чи є людина носієм SARS-CoV-2. Скринінг показує, чи було захворювання, або воно було перенесено у безсимптомній формі на поточний момент.
 6. Для отримання даних, чи хворіла людина саме на коронавірус.
 7. Підвищений ризик інфікування. Для людей, які постійно контактують з великою кількістю осіб у силу своєї суспільної або професійної діяльності.

Де безпечно та швидко пройти тест на антитіла до коронавірусу Київ?

Звертайтеся у наш медичний центр, щоб здати аналіз на антитіла класу IgM або аналіз на антитіла класу IgG. Ми ретельно піклуємося про профілактику поширення SARS-CoV-2:

 • постійне вологе прибирання усіх приміщень за допомогою спеціальних дезінфікуючих засобів;
 • щоденна перевірка співробітників на присутність симптомів ГРВІ;
 • дотримання масочного режиму (маски змінюються через кожні три години);
 • регулярне провітрювання приміщень;
 • дезінфекція усіх поверхонь після відбору біоматеріалу у кожного відвідувача;
 • для кожного пацієнта призначається певний час на тест на антитіла до коронавірусу (ніяких черг й контактування з іншими клієнтами).

Лабораторії оснащені сучасним обладнанням, для тестувань застосовуються якісні сертифіковані реагенти, клініка має відповідну ліцензію на проведення IFA-тестування.

Виникають питання? Хочете оформити заявку на ІФА-тест на коронавірус? Звертайтеся по допомогу до наших досвідчених співробітників по телефону або безпосередньо на сайті.