Витребування дублікатів документів про освіту у «Med-Help+»

Истребование документов
Витребування дублікатів освітніх документів – це необхідна процедура у ситуації, коли такі папери були, наприклад, пошкоджені, або загублені. Наша компанія надає подібні послуги по усій Україні, згідно з вимогами українського законодавства.

Якщо дані документи потрібні вам для надання у різні інстанції закордоном, ми зможемо додатково виконати переклад документу, його нотаріальне завірення, легалізацію та проставлення апостилю (у залежності від держави).

Куди звернутися?

Найпростішим та швидким способом є особисте звернення до навчального закладу, де ви здобували освіту та отримали документ про закінчення навчання. Для цього пишеться відповідна заяву й вказується причина. Через нетривалий час вам на руки видають легальний, відповідаючий оригіналу дублікат. Це й називається витребуванням документів.

Якщо у вас немає часу, бажання займатися бюрократичною тяганиною, ви живете не в Україні, тоді звертайтеся до «Мед-Хелп+». Єдине, що потрібно буде оформити – це нотаріальна довіреність на нашого юриста.

Витребування дублікатів документів про освіту. Важливість

Дуже часто громадяни нашої країни виїжджають з яких-небудь причин у іншу державу (для продовження навчання, для працевлаштування, ВНЖ, постійне проживання, інше). Не завжди виходить завчасно продумати усі нюанси й підготувати необхідні документи.

Одними з таких є й освітні документи. Приїжджати в Україну для самостійного витребування дубліката атестату, або диплому, не завжди доцільно, дуже дорого й займає тривалий період часу.

Наші досвідчені, кваліфіковані співробітники допоможуть вам впоратися з виниклою проблемою швидко, легально та за доступною вартостю.

У яких ще ситуаціях варто скористатися нашою допомогою?

Витребування дублікатів документів про освіту може знадобитися, якщо офіційний папір:

 • пошкоджений;
 • загублений, вкрадений;
 • містить будь-які помилки, невідповідності (відсутність реєстраційного номера, неправильна дата видачі, розбіжність печатки з найменуванням навчального закладу, інші);
 • була зміна прізвища, імені (особистої інформації);
 • не відповідає вимогам проведення процедури консульської легалізації, апостилювання, або інших аналогічних процедур.

Послуга

Вартість, грн

Термін витребування

Витребування дублікатів документів про освіту 500.00 від 3-х тижнів*

*залежить від ВНЗ та дати видачі документу

Пакет документів

Для проходження процедури витребування дублікату атестату, диплому, або іншого документу, клієнт повинен надати нам:

 1. Відомості про пошкоджений/ загублений документ, або його чітку копію.
 2. Заява на витребування дублікатаудокументу.
 3. Довідку про зміну особистих даних (при необхідності).
 4. Документ про підтвердження особи заявника.
 5. Нотаріальну довіреність на нашого співробітника, який буде представляти інтереси клієнта.

Увага! Оригінальний документ після витребування дублікату диплому або іншого освітнього документа, знищується. Дані о дублікаті заносяться до ЄДЕБ (Єдина Державна Електронна База з питань освіти)!

Виникла необхідність витребувати дублікат документу про освіту? Не відкладайте це у «довгий ящик», адже на допомогу до вас поспішають наші професіонали, які:

 • не з чуток знають, що таке витребування документів;
 • володіють великим практичним досвідом;
 • мають відповідні знання;
 • розбираються у найменших нюансах цієї процедури.

Ми гарантуємо найкоротші терміни виконання замовлення, лояльні ціни на усі послуги, легальність та кваліфіковані консультації з усіх питань! Телефонуйте, пишіть! Усі контакти вказані на сайті!