Страхування віїжджаючих за кордон туристів

Страхование для выезда за границу

На сьогоднішній день, усе частіше можна зустріти страхування виїжджаючих за кордон туристів. У зв’язку з безвізовим режимом, підвищилася цифра охочих брати участь у туристичних поїздках, нехай й не тривалого характеру.

Для чого необхідно страхування при туристичній поїздці?

На момент вашого перебування за кордоном, можуть статися непередбачені випадки (починаючи від застуди, закінчуючи серйозними операціями), які, згодом приведуть до серйозних фінансових розтрат. Якщо ви наважуєтеся на страхування виїжджаючих за кордон туристів, то можете розраховувати на компенсацію витрат по ряду пунктів, зазначених у документі страхування.

Типовий договір страховки для туриста включає у себе перелік регламентованої інформації. Деякі з пунктів вимагають уточнення:

  1. Мета та місце поїздки. Даний пункт викликає подив у багатьох, проте варто розуміти, що страхової компанії необхідна дана інформація, адже від роду ваших занять може залежати особливість договору (активний чи пасивний відпочинок, відвідини небезпечних місць).
  2. Вказівка ​​вашого фактичного віку. Залежно від цієї позначки відрізняється вартість страховки, у зв’язку зі зростаючими ризиками для багатьох випадків.
  3. Тип страхової програми. Різні варіації можуть відрізнятися не тільки за ціною, але й по ряду ситуацій, які будуть призначені для виплати компенсацій.
  4. Розмір ваших витрат. Важливо не плутати даний пункт з вартістю послуг страховки. У цій графі вказується сума, яку оплачуєте особисто ви (подальші витрати покриває страхова компанія).
  5. Регіони дії. У різних фірмах страховка може поширюватися на певні області, країни та континенти.
  6. Період дії. Ця графа передбачає період вашого перебування за кордоном (у певній країні або у цілому), під час якого діє оформлений поліс.

Для оформлення подібної послуги в Україні, ви можете звернутися у медичний центр «МЕД-ХЕЛП+».

Особливості страхування в «Med-Help+»

Одними з головних переваг фірми є доступні тарифи та мінімальні вилучення у договорах по різних пунктах. Купуючи страхування, виїжджають за кордон туристів у компанії, ви отримуєте:

  1. Медичний захист усіх суб’єктів договору.
  2. Компенсації на телефонний зв’язок й транспортування.
  3. Вигідні тарифи.

Оформляючи страхування у медичному центрі, ви вибираєте якість, перевірену часом.