Профілактичне обстеження на носії інфекційних захворювань

infekcii

Найменування обстеження * Вартість
Збудники кишкових інфекцій

(бакпосів)

180 грн
Стафілокок з зіву й носу

(бакпосів)

180 грн
Змий на кишкову паличку

(бакпосів)

190 грн
Змий на золотистий стафілокок

(бакпосів)

180 грн

* – Аналізи для санітарної книжки

Організм людини заселений мільйонами бактерій. Більшість з них, мешкає в організмі, не завдаючи шкоди й навіть приносячи користь здоров’ю людини. Але також, існують бактерії, здатні стати медичною проблемою. Так, наприклад, кишкова паличка, яка сприяє травленню та формування мікрофлори, може стати збудником кишкових інфекцій.

Коли бактерії несуть загрозу?

В організмі здорової людини кількість й місце проживання потенційно небезпечних бактерій, контролюють окремі механізми. Але якщо у них відбувається збій, колонії бактерій можуть почати розмножуватися та потрапляти в інші органи, приводячи до серйозних захворювань. У прикладі з кишковою паличкою, такими захворюваннями можуть стати:

  • діарея;
  • колі-сепсис;
  • важкий менінгіт.

Попадання такого збудника до інших органів відбувається, як правило, при недотриманні особистої гігієни або при ослабленні імунної системи.

Основний аналіз на кишкову паличку, являє собою бактеріологічний посів. Для його проведення береться частина біологічного матеріалу, для якого створюється живильне середовище. У такому середовищі, матеріал знаходиться протягом декількох днів, після чого оцінюється кількість розмножившихся колоній. За таким принципом, проводяться й інші посіви, наприклад, бакпосів на носійство стафілококу. Здати аналіз на золотистий стафілокок або на інші носії інфекційних захворювань ви можете у медичному центрі «Med-Help+».

Здача аналізів ву клініці «Med-Help+»

Лікарі настійно рекомендують проходити профілактичне обстеження на носії інфекційних захворювань, як мінімум один раз на рік. Не варто чекати, коли з’являться тривожні симптоми, оскільки в організмі вже може орудувати безсимптомний носій, який рано чи пізно дасть про себе знати. Чим раніше виявити наявність небезпечних збудників, тим легше можна їх подолати.

Клініка «Med-Help+» – це можливість здати бакпосіви на збудників кишкових інфекцій, зокрема кишкову паличку, а також стафілокок. Ви можете пройти профілактичне обстеження без черги у комфортних умовах сучасного центру й отримати результати аналізів у максимально короткий термін. Прайс з цінами на аналізи представлений на нашому сайті.