Медведєв Михайло Олександрович

Спеціальність: Терапевт

Досвід: 15 років

Освіта: вища освіта

Професійна консультація лікаря-терапевта у МЦ «Med-Help+»

Терапевта відвідує кожна людина кілька разів на рік. Саме цей фахівець допомагає нам справлятися із застудою й грипом, з’ясовувати причини головного болю та інших нездужань. Також його послуги незамінні для тих, кому необхідно проходити медогляд.

Найважливіші якості терапевта

Для терапевта вкрай важливим є вміння правильно поставити діагноз. Освоїти науку діагностики дуже непросто. Тут мало тільки теоретичних знань. Важлива багаторічна практика, спостережливість, вміння аналізувати сукупність, іноді найсуперечливіших, симптомів та результатів аналізів.

Саме від цих якостей залежить правильність постановки діагнозу, адекватність лікування й, як наслідок, ваше здоров’я. На жаль, у переважній більшості випадків ми відкладаємо візит до терапевта, віддаючи перевагу самолікуванню: набагато простіше купити в аптеці таблетку від головного болю або застуди, ніж записатися на прийом у поліклініку.

Консультація потрібна кожному

Про те, що такий підхід шкодить здоров’ю, медики не втомлюються повторювати. Однак ситуація на краще не змінюється. Чому? Пацієнти кажуть про наступні причини:

  • неуважність терапевтів у місцевих поліклініках;
  • непрофесіоналізм;
  • негативний досвід від попередніх відвідувань.

Саме тому прийом терапевта у місцевій клініці призводить до стресу та геть відбиває бажання відвідувати його ще раз.

Нові стандарти

На відміну від пацієнтів, фахівці клініки «Med-Help+» впевнені: причини не стільки у медицині нашої країни, скільки у самих людях, їхнє ставлення до професії. Саме тому, у штаті працюють тільки найкращі лікарі, з великим досвідом та високою кваліфікацією. Вони створили нові стандарти у медицині, які по достоїнству оцінили тисячі жителів Києва й області.

Окремо варто відзначити роботу Медведєва Михайла Олександровича, лікаря терапевта з п’ятнадцятирічним стажем. У відгуках пацієнтів відзначають його компетентність, уважність до кожного. До нього приходять, щоб отримати консультацію з питань, пов’язаних із захворюваннями:

  • дихальних шляхів:
  • серцево-судинної системи;
  • травного тракту.

Також він проводить огляди й видає висновки для санітарної книжки.

Секрет професіоналізму

Михайло Олександрович один з небагатьох, хто обрав професію за покликанням. І кожен день доводить своєю роботою, як це важливо для кожного лікаря. При високій зайнятості, він завжди знаходить час, щоб підвищити кваліфікацію.

  1. Регулярно проходить відповідні курси.
  2. Є учасником семінарів.
  3. Стежить за новинами світової медицини.
  4. Вивчає новітні методики діагностування та лікування.

У поєднанні з великим досвідом роботи, це дає відмінні результати: звернувшись до нього, ви можете не сумніватися, що він знайде краще рішення для будь-яких проблем з вашим здоров’ям.

Індивідуальний підхід

Варто також відзначити, що Михайло Олександрович вміє створювати особливу, довірчу атмосферу для кожного пацієнта, з ними просто обговорювати будь-які питання. І якщо для вас важливий індивідуальний підхід, то вам однозначно варто відкинути усі упередження проти лікарів й записатися до нього на консультацію. Тим більше що консультація терапевта недорого коштує та доступна для найширшого кола пацієнтів.

Послуга Ціна
Консультація 280 грн
Лікування захворювань: захворювання органів дихання, серцево-судинної системи, травлення від 300 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *