Консультація кардіолога Київ

Справка о несудимости

Вартість консультації кардіолога – 400 грн

Серцево-судинна система сучасної людини завжди знаходиться у стані стресу. Несвоєчасне харчування, проблеми на роботі, перевтома й екологія негативно впливають на стабільність її роботи. Кліника «Мед-Хелп+» інформує, що своєчасна діагностика є необхідним інструментом у підтримці нормального стану свого організму.

Особливо актуальним це питання є для людей старше 45 років. Адже вони часто не належним чином ставляться до тривожних сигналів, які подаються системою, тим самим посилюючи ситуацію. Консультація кардіолога допоможе вам виявити захворювання на ранніх стадіях, не допустивши її розвитку до хронічного стану.

Запишіться на прийом вже зараз

Медичний центр «MedHelp+» пропонує до послуг населення прийом кардіолога з багаторічним досвідом роботи. Практикуючий медик успішно займається виявленням та лікуванням захворювань наступних категорій:

  1. Захворювання, пов’язані з підвищенням артеріального тиску.
  2. Ішемічна хвороба серця.
  3. Серцева недостатність.
  4. Ревматичні хвороби серця.
  5. Інше.

Зручний графік роботи, транспортна розв’язка біля центру й грамотне обслуговування зробить ваш візит комфортним та продуктивним. «Мед-Хелп+» інформує – ваше здоров’я знаходиться у ваших руках. А ми докладемо усі зусилля для того, щоб ви відчули себе максимально комфортно.

Переваги «MedHelp+»

Медичний центр успішно поєднує у собі сучасні технології та ефективні практики європейського рівня. У процесі обстеження використовується точне обладнання, що дозволяє пройти ЕКГ у Києві з отриманням самого точного результату. У клініці виконуються усі неінвазивні методи досліджень серцево-судинної системи, які на сьогоднішній день є найбільш затребуваними пацієнтами й проводяться по всьому світу, це:

  • електрокардіографія;
  • ехокардіографія;
  • навантажувальні проби;
  • діагностика судин.

Професійні лікарі клініки «Мед-Хелп+» зроблять усе можливе для своєчасного виявлення захворювання та вжиття заходів для вдалого лікування. Записатися на прийом й отримати професійну консультацію кардіолога у Києві можна за контактним номером телефону. Гарантія конфіденційності особистих даних та дотримання усіх прав пацієнта.