Бевзушенко Світлана Миколаївна – лікар-терапевт

c4c4d4d

Спеціальність: Терапевт

Досвід: 35 років

Освіта: вища освіта

Професійний прийом лікаря-терапевта у МЦ «Med-Help+»

Терапія по праву вважається основою всієї медицини. Тому логічно, що з усіма скаргами на погане самопочуття ми у першу чергу звертаємося саме до терапевта. Він проводить первинний огляд й на підставі отриманих даних призначає лікування сам або направляє до іншого фахівця.

Особливе ставлення до пацієнтів

Звертаючись до нього, ми сподіваємося зустріти розуміння, співчуття, й звичайно отримати адекватне лікування. На жаль, за фактом звертаючись до поліклініки замість цього нас зустрічає повне байдужість.

Саме тому у більшості випадків пацієнти намагаються обійтися своїми силами, займаються самолікуванням. Згодом лікарям доводиться мати справу вже не з однією хворобою, а цілим «букетом» та супутніми ускладненнями.

Розірвати це замкнене коло можна тільки якщо отримати консультацію терапевта, який вміє знаходити підхід до кожного, викликати довіру, щоб позбавити пацієнта від усіх страхів, пов’язаних з візитом до лікаря.

Бевзушенко Світлана Миколаївна у повній мірі володіє цим мистецтвом. Її особливе ставлення до кожного дозволяє людям знову повірити лікарям.

Досвід та сучасні методики

Прийом терапевта Світлани Миколаївни це:

  • ретельний огляд;
  • точна діагностика;
  • адекватне лікування.

Крім того, вона вміє знайти правильний підхід. З перших хвилин ви розумієте: цьому терапевту можна повністю довіряти. Світлана Миколаївна впевнена, що саме довіра – запорука успішного лікування. Оскільки під час розмови можна дізнатися іноді більше, ніж після огляду.

У клініці «Med-Help+» її називають унікальним доктором. Маючи досвід роботи більше 35 років, вона не «залишилася» у минулому, а освоює новітні методики обстеження та лікування, постійно підвищує кваліфікацію, відвідує тематичні курси, семінари, конференції.

Консультація терапевта з усіх питань

Примітно, що крім стандартних для кожного терапевта консультацій щодо простудних захворювань, ви також можете:

  • перевірити гостроту зору;
  • дізнатися про стан піднебінних мигдалин.

З усіх питань терапевтичного характеру вона поставить точний діагноз, визначить причини, призначить правильне лікування. А головне – проявить максимум уваги та турботи.

Прийом терапевта у «Med-Help+»

Записатися на консультацію терапевта Бевзушенко Світлани Миколаївни дуже просто, якщо зателефонувати за вказаними телефонами. Вам призначать точний час, протягом якого ви не будете хвилюватися через черги та нервових пацієнтів за дверима – усю увагу лікар зосереджує тільки на вас.

Ціна консультації терапевта доступна практично для всіх. Тому не варто відкладати турботу про здоров’я – зателефонуйте вже сьогодні. Цілком можливо, що цей дзвінок вбереже вас та ваших близьких від усіх можливих неприємних наслідків самолікування. До того ж ви відчуєте на собі, якою насправді має бути медицина у нашій країні. Таким чином, невелике вкладення цілком окупиться міцним здоров’ям та відмінним самопочуттям кожен день.

Послуга Ціна
Консультація 400 грн
Лікування захворювань: лікування терапевтіческого профіля, офтольмометрія (вимір гостроти зору), сонація піднебінних мендалін від 300 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *